Neler Yeni

Aldığım hisse artmasına rağmen karım düşmüş

Dostlar selam hisse senedine daha yeni giriş yaptım 1 hafta önce gram altına 1470 tl thy ye 800 tl (4 lot) civarı bir yatırım yaptım 2 gün önce baktığımda 80tl gibi bir kar yapmışken şimdi 40tl lik bir kar gözüküyor. Altından 30-40tl gibi bir kar yapmıştım şimdi 3 tl gözüküyor sebebi nedir? aldığımdan beridir altın düşmedi neden bir anda uygulamada 3tl kar olarak gözüküyor geri kalan 30-40tl nereye gitti? Nerde hata yaptım? Cahilliğimden dolayı kusura bakmayın yeni yeni öğrenmeye başladım.

emreturk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Emre
Dostlar selam hisse senedine daha yeni giriş yaptım 1 hafta önce gram altına 1470 TL thy ye 800 TL (4 lot) civarı bir yatırım yaptım 2 gün önce baktığımda 80tl gibi bir kar yapmışken şimdi 40tl lik bir kar gözüküyor. Altından 30-40tl gibi bir kar yapmıştım şimdi 3 TL gözüküyor sebebi nedir? aldığımdan beridir altın düşmedi neden bir anda uygulamada 3tl kar olarak gözüküyor geri kalan 30-40tl nereye gitti? Nerde hata yaptım? Cahilliğimden dolayı kusura bakmayın yeni yeni öğrenmeye başladım.
Hafta sonu olduğu için altının satış fiyatı düşük görünüyor olabilir pazartesi normal rakamları görmüş olursunuz

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Alım satım komisyonu düşmüştür.

Top Bottom