Neler Yeni

Aldığım masa kırık geldi

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
Gecen ki indirimli olarak paylaşılmış ceramical markalı masaların birinden almıştım ama ürünün üstü ikiye bölünmüş şekilde komple kırık. Bu kırıklık dışındaki kaplamada falan mı yoksa masa komple kırılmış mı nasıl anlarım, üzerinde bilgisayar falan olacak ileride sorun çıkarır mı ağırlık sonucu vs?
Ürünü kargoya vermeleri zaten kaç hafta sürdü artık bikmistim gelse de kurtulsa dediğim düzeye gelmişti bir daha göndermek incelemeleri değişim yapmaları zulüm gibi. Ne yapmalıyım iade mi değişim mi...
IMG20231204130501.jpg
IMG20231204130535.jpg

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
kullanıma engel mi, ya da ne kadara aldın link falan atsana knk bakalım bi iyi mi değil mi

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
Gecen ki indirimli olarak paylaşılmış ceramical markalı masaların birinden almıştım ama ürünün üstü ikiye bölünmüş şekilde komple kırık. Bu kırıklık dışındaki kaplamada falan mı yoksa masa komple kırılmış mı nasıl anlarım, üzerinde bilgisayar falan olacak ileride sorun çıkarır mı ağırlık sonucu vs?
Ürünü kargoya vermeleri zaten kaç hafta sürdü artık bikmistim gelse de kurtulsa dediğim düzeye gelmişti bir daha göndermek incelemeleri değişim yapmaları zulüm gibi. Ne yapmalıyım iade mi değişim mi...Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Masayı beğendiyeseniz değişim talep edin beğenmediyseniz iade talep edin. Sıfır aldığınız bir ürünü kusurlu kulanmak doğru olmaz bence. Sonuçta ödemesi yapılmış.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Ürünü kargoya vermeleri zaten kaç hafta sürdü artık bikmistim gelse de kurtulsa dediğim düzeye gelmişti bir daha göndermek incelemeleri değişim yapmaları zulüm gibi. Ne yapmalıyım iade mi değişim mi...Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
degisebiliyorsan degisim iste ama degistirmyeceklerse iade etmek istedifini belirt hocam hakkin varken. ilerde ortadan cart diye ayrilir ustundekilerde kırılır zarar 10x olur

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,258
İsim
Kerem Çavuş
Sıkıntı çıkarabilir güvenip de pc koyulmaz bunun üstüne

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Volkan
Böyle ürünleri kargoyu teslim alırken bakmak gerek. Tutanak tutturaydin işin Garanti olurdu.

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Böyle ürünleri kargoyu teslim alırken bakmak gerek. Tutanak tutturaydin işin Garanti olurdu.
Ben evde değildim bakkala teslim ettiler.
Sıkıntı çıkarabilir güvenip de pc koyulmaz bunun üstüne
Boya çatlağı tarzı bir şey olamaz demi sadece goruntuyse sorun olmaz kullanırım
degisebiliyorsan degisim iste ama degistirmyeceklerse iade etmek istedifini belirt hocam hakkin varken. ilerde ortadan cart diye ayrilir ustundekilerde kırılır zarar 10x olur
Şu değişim süresini tekrar beklemek zulüm gibi olacak
Masayı beğendiyeseniz değişim talep edin beğenmediyseniz iade talep edin. Sıfır aldığınız bir ürünü kusurlu kulanmak doğru olmaz bence. Sonuçta ödemesi yapılmış.
Masa lazım bana evet beğendim fakat kusurlu aynen. Boya çatlağı falansa görüntü de problem varsa sadece kullanmaya razıyım ama ikiye ayrılma vs olurmu ki
kullanıma engel mi, ya da ne kadara aldın link falan atsana knk bakalım bi iyi mi değil mi
Bilmiyorum ki engel mi, görüntü ise sadece kullanırım ama başka şey ise sıkıntı pc, çift monitor vs olacak.
962 TL'ye almıştım + nays bonusu vardı

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Satıcıya durumu bildir değiştirir muhtemelen.

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
Ben evde değildim bakkala teslim ettiler.

Boya çatlağı tarzı bir şey olamaz demi sadece goruntuyse sorun olmaz kullanırım

Şu değişim süresini tekrar beklemek zulüm gibi olacak

Masa lazım bana evet beğendim fakat kusurlu aynen. Boya çatlağı falansa görüntü de problem varsa sadece kullanmaya razıyım ama ikiye ayrılma vs olurmu ki

Bilmiyorum ki engel mi, görüntü ise sadece kullanırım ama başka şey ise sıkıntı pc, çift monitor vs olacak.
962 TL'ye almıştım + nays bonusu vardı
knkm satıcıya yaz değiştirsin, şimdi idare edersin ama zamanla daha aşınır risk alma yaz adama hasarlı ürün geldi değişim yapar mısınız de

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,022
İsim
Diyarhan
Üstündeki kaplamanın çatlağı büyüm ihtimal. Dik koyulmuş hafif bastırınca çatlamış. Uzun vadede rahatsız edebilir sorunlu ürünü almaya hiç gerek yok.

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
Şimdi hepsiburada üzerinden talep oluşturdum yarın hepsijet evimden gelip teslim alacak, tekrar beklemek cidden yorucu olacak..

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
O sizin bileceğiniz iş biz burdan fotoğrafa bakarak doğru bir şey söyleyemeyiz. Ama ben olsam çatlak da olsa boya sıkıntısı da olsa değişim isterdim. Rahatsız edici bence.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Volkan
Bu arada ben de korktum ben de sipariş vermiştim iptal mi etsem.. daha kargoya verilmedi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,303
Üyeler
141,279
Son üye
heu2k
Top Bottom