Neler Yeni

Aldığım pc nin artı ve eksilerini söyler misiniz?

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Eren
İşlemciye yatırım yapmışsında pek olmamıs r7 5700=r5 5600 oyun anlamında, çekirdek farkı var sadece oyunda pek bi farka sebep olmaz

Anakart min b450 seçilmeliydi

Soğutucu 120m yetersiz ve gereksiz stok fanla aynı neredeyse bi işe yaramaz yani(ucuza almış olsan neysede pek bi alaka bulamadım)

Ram iyi yeterli

Ekran kartı hani boşa para harcamanın en iyi yolunu göstermiş, 16 bine bilgisayar aldıysan min rtx 3060 veya 3060ti(amd rx 6700 xt veya rx 6750xt) olması gerekirdi

Ssd iyi(msi ssdler gereksiz pahalı iyiden kastım f/p değil sadece genel olarak iyi)

Kasa ve psu berbat

bence iki çözüm yolun var ya sistemini satarsın üstüne biraz daha koyup adam akıllı araştırmanı yapıp alırsın(en azından bilen birinden tavsiye iste) ya da şimdilik kullan götürür seni sistem ileri dönük olarak ne anakart ne işlemci ne gpu ne kasa+psu kullanılamaz, bi kaç yıl kullanıp sat şuan bu pcye harcayacağın her kuruş israf

Düzenleme: üstüne soğuk bi su içilir ne diyeyim. Her türlü hayırlı olsun diyelim ve hatalarımızdan ders çıkaralım(boşa para harcamıyalım akıllı olalım)

• Beğen
Reaksiyonlar: mmu0

mmu0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat
İşlemciye yatırım yapmışsında pek olmamıs r7 5700=r5 5600 oyun anlamında, çekirdek farkı var sadece oyunda pek bi farka sebep olmaz

Anakart min b450 seçilmeliydi

Soğutucu 120m yetersiz ve gereksiz stok fanla aynı neredeyse bi işe yaramaz yani(ucuza almış olsan neysede pek bi alaka bulamadım)

Ram iyi yeterli

Ekran kartı hani boşa para harcamanın en iyi yolunu göstermiş, 16 bine bilgisayar aldıysan min rtx 3060 veya 3060ti(amd rx 6700 xt veya rx 6750xt) olması gerekirdi

Ssd iyi(msi ssdler gereksiz pahalı iyiden kastım f/p değil sadece genel olarak iyi)

Kasa ve psu berbat

bence iki çözüm yolun var ya sistemini satarsın üstüne biraz daha koyup adam akıllı araştırmanı yapıp alırsın(en azından bilen birinden tavsiye iste) ya da şimdilik kullan götürür seni sistem ileri dönük olarak ne anakart ne işlemci ne gpu ne kasa+psu kullanılamaz, bi kaç yıl kullanıp sat şuan bu psye harcayacağın her kuruş israf
Tavsiyen ve yardımın için teşekkür ederim. Benim için de tecrübe oldu, aktif olarak oynadığım oyunları denedim güzel fpsler aldım ama dediğiniz gibi güzel bir sistem olmadı sanırım. Beni biraz götürsün ilerde satar üstüne koyar dönemin şartlarına göre güzel bi kasa alırım umarım

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Eren
Tavsiyen ve yardımın için teşekkür ederim. Benim için de tecrübe oldu, aktif olarak oynadığım oyunları denedim güzel fpsler aldım ama dediğiniz gibi güzel bir sistem olmadı sanırım. Beni biraz götürsün ilerde satar üstüne koyar dönemin şartlarına göre güzel bi kasa alırım umarım
Teşekkür ederim öncelikle. Size şu şekilde anlatayım içerik/fiyat oranına bakıldığında kötü bi sistem yani fiyatını haketmiyorum ama dediğim gibi sizi birkaç yıl daha götürecektir her türlü bir sonraki alışınızda forumdan veya herhangi bi vatan gibi mağazadan yardım almanız iyi olur. İyi geceler dilerim. Sisteminiz sizi götürür merak etmeyin sadece f/p değil

• Beğen
Reaksiyonlar: mmu0

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
Yani eğer sistemi satın almadı isen, bürçeni belirt biz de sana en uygun bir şekilde bi sistem buluruz sonuçta kimse burda birbirini tanımaz etmez kimse kimseye de düşman değil. Ben kendi açımdan konuşuyorum, bi tavsiyede bulunacaksam kendim için ne istiyorsam başkası için de onu isterim. tabii ki daha bilgili tecrübeliler vardır herkes yardımcı olur senin de işin görünmüş olur fırsatçı kansızlarda kazanmaz mutlu oluruz :D

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Sıvı soğutucu yetersiz
Anakartın oc desteği yok
Kasa ve psu kötü
Ekran kartı o işlemciye en kötü rtx3060 ve rx6700 olmalıydı

sadolas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
sadetdin yaman
her tuşa basan siyasetçi sistemi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,900
İsim
uwu
Knka 2.el almışsın sanırım o paraya kesinlikle söylüyorum rahatlıkla 3070ti/rx 6800/6800xt toplanir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,037
Üyeler
155,029
Son üye
masteralp
Top Bottom