Neler Yeni

Ali Express'ten E900 Pro alan var mı? Aldıysa ne kadar güvenilir?

onlinedoktor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Mustafa Karadeniz
Arkadaşlar Ali Express'te bulunan bir ürüne denk geldim forumda dolaşırken ve Drop Plus'un marka basılmamış hali deniliyor. Alan var mı? Alınır mı? Güvenilir midir ve söylenildiği gibi Drop Plus'ın marka basılmamış hali midir?
Yorumlarınız çok değerli şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim.
ÜRÜN: https://tr.aliexpress.com/item/4001...earchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Evet, güvenilir. Evet, Drop Plus'un aynısı. Kupon kardeşliği ile 175 TL'ye alan bile gördüm, yarı fiyatına alıyoruz.
5. seçeneği seçmelisiniz, diğerleri düz "E900" modeli. Drop Plus'a göre artısı da var, içerisinden taşıma çantası çıkıyor.
Forumda ise örnek olarak @MisakiTaro ve @Ali Pınar hocalarımı örnek verebilirim, ikisi de buradan aldı diye biliyorum.

onlinedoktor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Mustafa Karadeniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Drop Plus bekliyordum çok uzun zamandır. Bana yardım edebilecek birisi varsa direkt olarak burdan almak istiyorum :)

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8

Şu iki konuyu okursan onlarca kişi aldı. Ben kullanıyorum, sorun varsa cevaplayabilirim.

artbiha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Hasan Enes Turan
Arkadaşlar Ali Express'te bulunan bir ürüne denk geldim forumda dolaşırken ve Drop Plus'un marka basılmamış hali deniliyor. Alan var mı? Alınır mı? Güvenilir midir ve söylenildiği gibi Drop Plus'ın marka basılmamış hali midir?
Yorumlarınız çok değerli şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim.
ÜRÜN: https://tr.aliexpress.com/item/4001...earchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
190'a aldım.Sorularını sorabilirsin. (elimde kullanıyorum.)

onlinedoktor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Mustafa Karadeniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kuponları araştırıyordum. Şimdi yeni hesaplara iki dolarlık bir kupon var onu aldım ama kupon kardeşliğini çözemedim o konuda yardımcı olursan çok sevinirim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu iki konuyu okursan onlarca kişi aldı. Ben kullanıyorum, sorun varsa cevaplayabilirim.
Konuyu okuyorum. Çok teşekkür ederim. :)

Kargo süreci nasıldı, kaç günde elinde oldu?

Son düzenleme:
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Ali Pınar
Benimki 230 TL'ye her şey dahil aldığım andan itibaren 10 günde geldi, kullanıyorum ve çok memnunum. İncelemesi ve alma rehberini yapmıştım, o zaman bedava 10 dolardan haberim yoktu onu kullanırsanız daha da ucuza denk getirebilirsiniz. O fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklık, taşıma kabının da geldiğini atlamayalım. Linkleri MisakiTaro atmış zaten, sorunuz varsa sorabilirsiniz.

artbiha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Hasan Enes Turan
Kuponları araştırıyordum. Şimdi yeni hesaplara iki dolarlık bir kupon var onu aldım ama kupon kardeşliğini çözemedim o konuda yardımcı olursan çok sevinirim :)

Konuyu okuyorum. Çok teşekkür ederim. :)

Kargo süreci nasıldı, kaç günde elinde oldu?
15 günde elime ulaştı.

onlinedoktor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Mustafa Karadeniz
Herkese cevaplarından ötürü teşekkür ederim :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,362
Üyeler
145,599
Son üye
ShifttTTusu
Top Bottom