Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan Ekici
Alıntıyı görüntüle
bu bölgelerde sonuna kadar gitmiyor analog
uygulamda bakarsaniz zaten bazi kisimlarda -98 e kadar gidiyor o da normal
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatırlatırsanız eve geçince ayarlarımı atayım yanlış bilmiyorsam ters ve ortalanmış veya tersi seçip öyle deneyin. Ets 2 için cidden klavye veya mousedan en az 20 kat güzel hissiyat veriyor yıllarca amelelik yapmışız neredeyse
denedim denedimde olmadi birdaha analog sekilde baglayamadim kablosuz hangi kombinasyon ile bagliyorsunuz kablosuz

1714418617143.png

steam bu sekilde goruyor

Son düzenleme:

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kafam karıştı bağlanma mubabbetini temize çekebilecek var mı hangi kombinasyon bt hangisi dongle hangisi kablolu dongle ile basınçlı tuşu nasıl kullanıyoruz kablo şart mı bluetooth sorun oluyor mu?

emre47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
emre ütülü
5.3 bluetooth adaptoru mevcut 10 metreden sorunsuz cekim sagliyor aliexpress den almistim bluetooth adaptorunu baseus un 1.5m degil daha fazla cekim mesafesi usb 2 kisminda algilamadi videodaki gibi oldu ama 3.1 e takinca problem olmadi calisiyor analog olayini nasil yapiyorsunuz bluetooth ile ben yapamadim bende farkli algiliyor hangi kombinasyon ile bagliyorsunuz

1 tanesinde olu bolge var dediniz ikiside ayni cikmis nasil oluyor o
Home ile RB Tuşuna uzun basarak Eşle kapattıktan sonra home ile açabilirsin. Tekrar dongle'a bağlamak için home uzun bas ışık hızlı yandığında dongle düğmesine hızlı yanıncaya dek bas.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan Ekici
Home ile RB Tuşuna uzun basarak Eşle kapattıktan sonra home ile açabilirsin. Tekrar dongle'a bağlamak için home uzun bas ışık hızlı yandığında dongle düğmesine hızlı yanıncaya dek bas.
eslemede kaliyor kol baglanmiyor eslestikten sonra xbox olarak gozuktugunde

Palo DAYI

80+ Silver
Beyler kac günde geldi sorunsuz kullanabilen varmi merak ettim

emre47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
emre ütülü
5.3 bluetooth adaptoru mevcut 10 metreden sorunsuz cekim sagliyor aliexpress den almistim bluetooth adaptorunu baseus un 1.5m degil daha fazla cekim mesafesi usb 2 kisminda algilamadi videodaki gibi oldu ama 3.1 e takinca problem olmadi calisiyor analog olayini nasil yapiyorsunuz bluetooth ile ben yapamadim bende farkli algiliyor hangi kombinasyon ile bagliyorsunuz

1 tanesinde olu bolge var dediniz ikiside ayni cikmis nasil oluyor o
Sanırım görsellerde ölü bölge belli olmuyor fakat kolu alıp test ettiğinizde anlıyorsunuz. Sitede gözüküğü gibi %5 bile ölü bölge yok sadece çakma olduğu için ve xbox driveri ile çalıştığı için ölü bölge, alan dışına sapmadan veriyor. Çünkü kolu alıp analogu hangi yöne çekerseniz çekin aynı şekilde tekrarlıyor.

https://gamepadla.com/ Downloada basıp githubtan yükleyip test edebilirsin.

• Beğen
Reaksiyonlar: Mano
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan Ekici
Sanırım görsellerde ölü bölge belli olmuyor fakat kolu alıp test ettiğinizde anlıyorsunuz. Sitede gözüküğü gibi %5 bile ölü bölge yok sadece çakma olduğu için ve xbox driveri ile çalıştığı için ölü bölge, alan dışına sapmadan veriyor. Çünkü kolu alıp analogu hangi yöne çekerseniz çekin aynı şekilde tekrarlıyor.

https://gamepadla.com/ Downloada basıp githubtan yükleyip test edebilirsin.
ben test ettim olu bolge fark edilicek kadar degil kullanimda test uygulamasinda sag kisma yuzde 100 gitmiyor zaten o kismi yuzde 5 diye hesapliyor olabilir -98 olarak gidiyor -100 gidecegi yere tekrar tekrar deneyince xbox one s olarak algiladi bu seferde

1714424005182.png

sabah 360 olarak algilamisti suanda baglandi calisiyor

1714424085599.png

sabah kablosuz olarak 360 olarak baglanmisti

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan Ekici
ben test ettim olu bolge fark edilicek kadar degil kullanimda test uygulamasinda sag kisma yuzde 100 gitmiyor zaten o kismi yuzde 5 diye hesapliyor olabilir -98 olarak gidiyor -100 gidecegi yere tekrar tekrar deneyince xbox one s olarak algiladi bu seferde

Alıntıyı görüntüle
sabah 360 olarak algilamisti suanda baglandi calisiyor

Alıntıyı görüntüle
sabah kablosuz olarak 360 olarak baglanmisti
sabah ben kablosuz 360 olarak bagladim bu sekilde oldugunda tuslari manuel ayarladim en dibe getirince gaz fren ayni anda basiyordu asagidaki moda baglanamamistim ayri bi moda gecmisti ondada analog vardi

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan Ekici
titresimi kapatmak icin bi tus varmi acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,384
Üyeler