Neler Yeni

AliExpress'den alınan ürünlerde gümrükte sorun çıkar mı?

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
HC
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 351,82TL 68%OFF | Veri kurbağa kablosuz denetleyicisi için Nintendo anahtarı OLED/Lite konsol Pro Gamepad ile 1000Mah pil programlanabilir Turbo fonksiyonu
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 820,30TL 64%OFF | Fifizz K617 RGB USB Mini mekanik oyun kablolu klavye kırmızı anahtarı 61 anahtar oyun bilgisayar PC Laptop için ayrılabilir kablo

Arkadaşlar bu ürünleri aldım az önce ama acaba gümrükte sorun çıkar mı? Alırken pasaport tarzı bişey dedi tam anlamadım tıkladım adres ve TC istedi yazdım ama pasaportum yok gelirken gümrükte kalır mı?

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
Asil
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 351,82TL 68%OFF | Veri kurbağa kablosuz denetleyicisi için Nintendo anahtarı OLED/Lite konsol Pro Gamepad ile 1000Mah pil programlanabilir Turbo fonksiyonu
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 820,30TL 64%OFF | Fifizz K617 RGB USB Mini mekanik oyun kablolu klavye kırmızı anahtarı 61 anahtar oyun bilgisayar PC Laptop için ayrılabilir kablo

Arkadaşlar bu ürünleri aldım az önce ama acaba gümrükte sorun çıkar mı? Alırken pasaport tarzı bişey dedi tam anlamadım tıkladım adres ve TC istedi yazdım ama pasaportum yok gelirken gümrükte kalır mı?
gelir

freygasm

80+ Gold
Hocam peki bu gümrüğe takılma nasıl oluyor bilginiz var mı? Ve aldıklarım sizce nasıl?
150euro ve üstü ürünlerde ve ayda 5 üründen fazla sipariş verdiysen takılır sadece.

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
HC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
150euro ve üstü ürünlerde ve ayda 5 üründen fazla sipariş verdiysen takılır sadece.
Teşekkürler hocam. Peki o attığım klavye gerçekten redragon değil mi çünkü resimlere de baktım öyleydi ama yinede emin olamadım.

freygasm

80+ Gold
Teşekkürler hocam. Peki o attığım klavye gerçekten redragon değil mi çünkü resimlere de baktım öyleydi ama yinede emin olamadım.
Evet, red dragon zaten çin menşeii bir firma.

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
HC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet, red dragon zaten çin menşeii bir firma.
Hocam aklıma takıldı da klavyeler hakkında bilgi sahibi iseniz cevaplar mısınız?
Ben o linkteki klavyeyi aldım sizce iş görür mü?

freygasm

80+ Gold
Hocam aklıma takıldı da klavyeler hakkında bilgi sahibi iseniz cevaplar mısınız?
Ben o linkteki klavyeyi aldım sizce iş görür mü?
Evet neden görmesin ki? İhtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilecek bir klavye.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,182
Üyeler
141,408
Son üye
BarbutaMahmut
Top Bottom