Neler Yeni

Alınabilecek en sorunsuz 4060 laptop

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet
Arkadaşlar merhaba bütçe sorunum yok aşırı saçma fiyatı olmadığı sürece tek istediğim herşeyi ile iyi panel malzeme kalitesi soğutma sistemi vs bir model kronik sorunu olmasın bir sefer alıcam tam alıcam uzun yıllar kullanacağım.

ConquerorXIV

80+ Gold
Arkadaşlar merhaba bütçe sorunum yok aşırı saçma fiyatı olmadığı sürece tek istediğim herşeyi ile iyi panel malzeme kalitesi soğutma sistemi vs bir model kronik sorunu olmasın bir sefer alıcam tam alıcam uzun yıllar kullanacağım.
nitro 16 ama stok kalmadı piyasada

ConquerorXIV

80+ Gold

Farex

80+ Silver
Hangi modeli ama bir sürü model var ve msi serisinde thin gibi bazı modellerde cok şikayet duydum
msi da vector gp68 titan modelleri olabilir kısacası yeni modelleri hariç olmaz snein bahsettiğinn eski modelleri thin serisi ucuz bir seridir.

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hermitus

80+ Bronze
taksit olması iyi olmuş ama gereksiz pahalı
aslında nitro 16 ile kıyaslarsak fiyatı iyi ama normal bir 4060 ile kıyaslarsak evet pahalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde 13 ve 14 nesil intel işlemcileri istemiyorum ben ya intelin kendisi bile kabul etti yani satıştan kaldirmadilarda ben bu kadar para verip voltaj düşürmek vs istemiyorum
o sorunlar bildiğim kadarıyla 14. nesilde ve laptoplarda yok bildiğim kadarıyla.

ConquerorXIV

80+ Gold
Birde 13 ve 14 nesil intel işlemcileri istemiyorum ben ya intelin kendisi bile kabul etti yani satıştan kaldirmadilarda ben bu kadar para verip voltaj düşürmek vs istemiyorum

ben olsam bunu alırım sorun yaşamazsın ve alınabilecek en mantıklı cihaz paranın hakkını verir üstüne gerek yok şahsen ama daha kaliteli olsun dersen 4070li önereyim

Hermitus

80+ Bronze

Farex

80+ Silver
aslında nitro 16 ile kıyaslarsak fiyatı iyi ama normal bir 4060 ile kıyaslarsak evet pahalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

o sorunlar bildiğim kadarıyla 14. nesilde ve laptoplarda yok bildiğim kadarıyla.
Sözüm ona bir kaç laptopta çıkmış ama çok inanmadım herkes kulaktan dolma bilgilerle konuşuyor bende şuan msi vector var 4090 lı i9-13980hx var hiçbir problem yok bütün testlere soktum ki yine de önlemimi aldım tabi voltaj düşürüdm %3-5 bişi düştü bana da koymaz zaten yeterinc egüçlü daha ne yapacağım yani

Top Bottom