Neler Yeni

Alışveriş sitesi kurmak fikri

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Metoez

80+ Bronze
Kafanizda bir is fikri var ve bu iş icin dostlar ariyorsunuz. Fikri kaptirmadan insanlara nasıl aktarabilirsiniz?

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
icardi
Fikri kaptırmadan anlatma diye bir şey yok. İşine güveniyorsan anlatacaksın. Zaten kendin yapamayacaksan anlatmak zorundasın. Alışveriş sitesi ne kadar farklı olur zaten

Metoez

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fikri kaptırmadan anlatma diye bir şey yok. İşine güveniyorsan anlatacaksın. Zaten kendin yapamayacaksan anlatmak zorundasın. Alışveriş sitesi ne kadar farklı olur zaten
Yani ben arastirdim bulamadim böyle bisey belki de yetersiz kalmisimdir ya da ülkemizde yaygın değildir. Ama yapmayacaksam da sır gibi saklayabilirim anlatmak niye zorunda olayim 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Enver Arda
Kafanizda bir is fikri var ve bu iş icin dostlar ariyorsunuz. Fikri kaptirmadan insanlara nasıl aktarabilirsiniz?
İşi kaptırmadan anlatmak istiyorsan, o işi anlattığın kişilerden çok daha fazla şey bilmelisin. Ve fikri anlatacağın kişiler senden daha az zeki olsa daha iyi olur bence.

Starlex

80+ Silver
Fikri kaptırmadan anlatamazsın adam sorcak biz tam olarak ne yapacağız diye sen ne diyeceksin ?

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
icardi
Yani ben arastirdim bulamadim böyle bisey belki de yetersiz kalmisimdir ya da ülkemizde yaygın değildir. Ama yapmayacaksam da sır gibi saklayabilirim anlatmak niye zorunda olayim 😂
Günün sonunda yatırım toplamak için, yazılımı yazdırmak için anlatmak zorundasın. Bundan dolayı fikir çok iyi kimseye söylemem gibi bir şeyi düşünürsen o fikir sende öylece kalır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İş bölümü denen şey bunun için. İşini söylerim yapar :)
Aynen kanka yaş kaç

ibocum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İbrahim ŞEN
Fikrine aşırı güveniyorsan yaparsın ve insanlara fikrinin kaliteli olduğunu gösterirsin. İnternet alemi kurtlar sofrasıdır :)

Starlex

80+ Silver
İş bölümü denen şey bunun için. İşini söylerim yapar :)
Ya adam yine eninde sonunda öğrenmeyeceğinimi zannediyorsun kimse bilmediği işi yapmaz iş bölümünden yaptığı işin nereye ne için gideceğini bilmek ister sen böyle gidersen zaten adam bulamazsın

Metoez

80+ Bronze
Günün sonunda yatırım toplamak için, yazılımı yazdırmak için anlatmak zorundasın. Bundan dolayı fikir çok iyi kimseye söylemem gibi bir şeyi düşünürsen o fikir sende öylece kalır.
Yatırım icin paraya ihtiyaç yok bende var :) sadece mantıklı insanlar arıyorum zaten kalkip bol stoklu bir iş yapmayacağım daha minimal ama rafları sürekli boşaltan cinsten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fikrine aşırı güveniyorsan yaparsın ve insanlara fikrinin kaliteli olduğunu gösterirsin. İnternet alemi kurtlar sofrasıdır :)
Doğru diyosun hocam

Starlex

80+ Silver
Bu arada yaş kaç

Metoez

80+ Bronze
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular