Neler Yeni

🔥İndirim 🔥ALMAYANI DÖVÜYORLAR CONNECTGAME EFSANE İNDİRİMLER🔥

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Arkadaşlar Darmoshark M3 4K için bir inceleme gelir mi?

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,697
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
Mouseun altındaki rpt tuşu ne işe yarıyor? ve bluetooth modu nasıl açılıyor alttan sola kaydırdım ama eşleştirme modu açılmadı.

keyrast

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdurrahman Said TAV
Mouseun altındaki rpt tuşu ne işe yarıyor? ve bluetooth modu nasıl açılıyor alttan sola kaydırdım ama eşleştirme modu açılmadı.
Bluetooth'a aldıktan sonra sol + sağ + orta tekerleğe 3 sn basın. Mavi ışık yanıp sönecek. O zaman eşleme yapabilirsiniz hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet TAŞ
Ürün ulaştı kullanıyorum, yalnız batarya kısmında sıkıntısı mevcut. + olarak üründe bağlantı kopmaları mevcut. Alacak olanların bilgisine. 800 MAH batarya mevcut deniyor lakin bataryayı 0 dan taktığımızda %50 ye gelmesi 15 dakika sürüyor hatta sürmüyor bile.50 den sonrası biraz yavaş doluyor. Bu da bataryasının ömrünün sıkıntılı olduğuna işaret. Bazen şarja takar takmaz 0 dan 12 lere falan çıktığı oluyor. Ayriyeten içini açıp bakma şansı olan birisi olduysa switchlerin fotosunu bırakırsa çok sevinirim.. Çünkü Darmoshark ın kendi youtube incelemesinde mousenin içi açıldığında ki içerisinde ki switchler ttc gold switch olarak gözüküyor.

Açtım baktım fotoğraf ektedir. İçerisinde kullanılan switchler tahmin ettiğim gibi Kailh GM 8.0 Black Mamba değil, TTC Gold Switchler. Tüketici hakem heyetine detaylarıyla şikayeti yazıyorum ürün bedeli iadesi için de kendilerine mail atacağım umarım yardımcı olmaya çalışırlar.
Ürün içerisinde ki switchler.jpg

Son düzenleme:

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
Şuradan sağ salim bir endgame xm2we alan var mı arkadaşlar? Firmanın satış sonrası duyarsızlığı yüzünden elimiz satın al tuşuna gitmiyor 😕

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
mustafa aslan
Ürün ulaştı kullanıyorum, yalnız batarya kısmında sıkıntısı mevcut. + olarak üründe bağlantı kopmaları mevcut. Alacak olanların bilgisine. 800 MAH batarya mevcut deniyor lakin bataryayı 0 dan taktığımızda %50 ye gelmesi 15 dakika sürüyor hatta sürmüyor bile.50 den sonrası biraz yavaş doluyor. Bu da bataryasının ömrünün sıkıntılı olduğuna işaret. Bazen şarja takar takmaz 0 dan 12 lere falan çıktığı oluyor. Ayriyeten içini açıp bakma şansı olan birisi olduysa switchlerin fotosunu bırakırsa çok sevinirim.. Çünkü Darmoshark ın kendi youtube incelemesinde mousenin içi açıldığında ki içerisinde ki switchler ttc gold switch olarak gözüküyor.

Açtım baktım fotoğraf ektedir. İçerisinde kullanılan switchler tahmin ettiğim gibi Kailh GM 8.0 Black Mamba değil, TTC Gold Switchler. Tüketici hakem heyetine detaylarıyla şikayeti yazıyorum ürün bedeli iadesi için de kendilerine mail atacağım umarım yardımcı olmaya çalışırlar.
Alıntıyı görüntüle
sıkıntı yaşayan varmı başka bizde yeni aldık daha gelmedi pişman olmayalım :S

Jaze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
aaaaa
Endgame Gear MPC450 stoğu bitmiş, ilgilenen varsa iade etmek yerine aldığım fiyattan yardımcı olabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Erman
m3 4k'da kopma sorunu yaşıyorum. Insta üzerinden ile kendileriyle iletişime geçtim. E-posta kanalına yönlendirdiler. Oradan daha geri dönmediler.

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Emre

Alıntıyı görüntüle
Bütün yolculuğum bir yalanmış...
Mesaj otomatik birleştirildi:

m3 4k'da kopma sorunu yaşıyorum. Insta üzerinden ile kendileriyle iletişime geçtim. E-posta kanalına yönlendirdiler. Oradan daha geri dönmediler.
İşlemciden de yapabiliyor, eğer işlemcin iyi değilse hz'yi 2k veya 1k da kullanmayı deneyebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,633
Üyeler
158,156
Son üye
k44nnsss
Top Bottom