Neler Yeni

🔥İndirim 🔥ALMAYANI DÖVÜYORLAR CONNECTGAME EFSANE İNDİRİMLER🔥

enthy7

80+
m3 4k'da kopma sorunu yaşıyorum. Insta üzerinden ile kendileriyle iletişime geçtim. E-posta kanalına yönlendirdiler. Oradan daha geri dönmediler.
Bende de oluyordu, firmware update yaptım düzeldi. Yalnız bu switchlerin yanlış olması doğru mu? M3 4K için konuşuyorum.

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Emre
Bende de oluyordu, firmware update yaptım düzeldi. Yalnız bu switchlerin yanlış olması doğru mu? M3 4K için konuşuyorum.
Eğer o switchleri kullandıysan kuşkulanırsın,ama kullanmadıysan içini açmadan bilemezsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Erman
Ben güncelleme yaptım, kablo değiştirdim, usb port değiştirdim yine de sorun devam ediyor. Şimdi başka bir kablo ile type-c girişine taktım alıcıyı gün içi takılma yaşayacak mıyım onu gözlemleyeceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Oğuzhan Dinçer

Fnatic React+ mı tercih edilmeli yoksa cloud 2 mi ? şuan indirimle ikisi de aynı fiyata denk geliyor​

Farukskrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Faruk ŞEKERCİ
Arkadaşlar M3 4k da mouse altında dongle çıkıyor mu bende çıkmadı da

Farukskrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Faruk ŞEKERCİ
arkadaşlar şimdi hangi güncellemeleri yapmam gerekiyor uygulamasını indirsem yeter mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar biri yardım edebilir mi uygulamayı indirdim winrar falan diyor hiç anlamam bu işlerden biri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
mustafa aslan
arkadaşlar ben güncellemelerini yaptım uygulamayı indirdim please connect diyor mouse ve dongle a bağladım ikisinde de uygulama mouseyi görmüyor.
Adsız.png

arkadaşlar ben güncellemelerini yaptım uygulamayı indirdim please connect diyor mouse ve dongle a bağladım ikisinde de uygulama mouseyi görmüyor.
Adsız.png
hallettim arkadaşlar sağolun Mouse nin altında rpt tuşu ile ilgili bilgisi olan varmı ?

Son düzenleme:

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
M800 Pro'nun scrolldaki rgb ışık nasıl açılıyor bilen var mı?

Ryzen-22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Beytullah Karabaş
arkadaşlar yeşil olanından elimde mevcut açtım 2 gün kullandım fakat elime uygun değil alışamadım isteyen varsa aldığım fiyattan yollarım

arkadaşlar yeşil olanından elimde mevcut açtım 2 gün kullandım fakat elime uygun değil alışamadım isteyen varsa aldığım fiyattan yollarım

Ekler

• IMG_20231107_182600.jpg
    IMG_20231107_182600.jpg
    631.8 KB · Hit: 91
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
selman baştürk

Fnatic React+ mı tercih edilmeli yoksa cloud 2 mi ? şuan indirimle ikisi de aynı fiyata denk geliyor​

fnatiği sakın alma bana burda al dediler bin pişmanım kulaklık sıkıntıılı connectgame cevapta vermiyor elimizde patladı

fnatiği sakın alma bana burda al dediler bin pişmanım kulaklık sıkıntıılı connectgame cevapta vermiyor elimizde patladı
kulaklıktan ses gelmiyo 7.1 aççıken daha gelen ses max 60 desibeldir 7.1 kapalıyken mikrofon cızırtı yapıyor kafan biraz büyükse üst kısmı baskı yapıyor sıkıyor

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
Agalar m3 4k mı satıyorum ilgilenen var ise ulaşabilir, kar etme amacım yok aldığım fiyattan vereceğim.

Top Bottom