Neler Yeni

Always On Display Amoled Yanığı

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Batuhan KELEKÇİ
Herkese merhabalar.
İnternette AOD ile alakalı bir süre sonra amoled yanığı yaptığınk gördüm bunun için bende bir konu açayım dedim.
Telefonum Realme 10 süper amoled, AOD'u sürekli kullanırsam amoled yanığı olur mu bu konuda kafam çok karıştı bilenler bir yardımcı olursa sevinirim.
Teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Herkese merhabalar.
İnternette AOD ile alakalı bir süre sonra amoled yanığı yaptığınk gördüm bunun için bende bir konu açayım dedim.
Telefonum Realme 10 süper amoled, AOD'u sürekli kullanırsam amoled yanığı olur mu bu konuda kafam çok karıştı bilenler bir yardımcı olursa sevinirim.
Teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Olur. Ben Xiaomi Note 10s kullanıyorum. Bol bol amoled yanığım var.

predator

80+ Silver

Gird4p

80+
AOD değil de açık temayı sürekli aynı şekilde ekranda bırakmak daha çok zarar verir. AOD dediğin yüzde 10 parlaklıkla ekranın bir yerine soluk saat - tarih yazdırmak. Ayrıca şarj olurken oyun oynamamaya çalış eğer korkuyorsan. Isı ile de yanık meydana gelebilir.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Sürekli hareket eden aod seçeneği varsa iyi olur

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Batuhan KELEKÇİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AOD değil de açık temayı sürekli aynı şekilde ekranda bırakmak daha çok zarar verir. AOD dediğin yüzde 10 parlaklıkla ekranın bir yerine soluk saat - tarih yazdırmak. Ayrıca şarj olurken oyun oynamamaya çalış eğer korkuyorsan. Isı ile de yanık meydana gelebilir.
Şarjdayken oyun oynamıyorum genelde. Sadece bu AOD mevzusundan korktum o kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sürekli hareket eden aod seçeneği varsa iyi olur
Valla var gibi sanki çünkü benimki pil tasarrufunda hareketi algılayınca AOD'a geçiyor. Her açıldığında farklı konumlarda oluyor saat bu sürekli yer değişen özelliği olduğu anlamına mı geliyor

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Şarjdayken oyun oynamıyorum genelde. Sadece bu AOD mevzusundan korktum o kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla var gibi sanki çünkü benimki pil tasarrufunda hareketi algılayınca AOD'a geçiyor. Her açıldığında farklı konumlarda oluyor saat bu sürekli yer değişen özelliği olduğu anlamına mı geliyor
Evet daha az yanık olur bu şekilde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,927
Üyeler
156,998
Son üye
Nnisanur
Top Bottom