Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥🔥AMAZON BEYAZ KİNGSTON RAMLERİN HEDİYE ÇEKİ GÜNCELLEMESİ

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Guzelmis lafini esirgemeyip sikli soklu konusma hakki elde etmek, modlar da arkadas olunca tabi..

Ben de senin o tipsiz armut kafali yamuk profil fotonu ******* o zaman insan koymaya utanir soyle bi tipi olsa. madem lafimizi esirgemiyoruz ve siksok serbest ceza alinmiyor.
Hocam böyle sözlere cidden gerek yok.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Guzelmis lafini esirgemeyip sikli soklu konusma hakki elde etmek, modlar da arkadas olunca tabi..

Ben de senin o tipsiz armut kafali yamuk profil fotonu ******* o zaman insan koymaya utanir soyle bi tipi olsa. madem lafimizi esirgemiyoruz ve siksok serbest ceza alinmiyor.
Bide insanlar yazdıklarımı beğeniyor diyor :D Adamlar sana götüyle gülüyor şuan sende destekleniyorum sanıyorsun :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hadi beraber uzayalım buradan. @Abdullah Hacıgül Sen durumu anladın zaten dostum. Alalım biz uzaklaştırmaları yada banları. @Mehmet Yılmaz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom