Neler Yeni

Amazon kargo iade sorunu

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Ensar Polat
amazon’dan bir klavye aldım ürün geldi test ettim ve beğenmedim iade etmek için amazon’un bana verdiği ücretsiz iade kodunu mng kargoya verdim ve bu süreçte bana ne takip kodu ne başka bişey geldi ve amazondada herhangi bir iadeye verdiğime dair bi ibare yok.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Emir
iadeyi ne zaman verdn

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,158
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
amazon’dan bir klavye aldım ürün geldi test ettim ve beğenmedim iade etmek için amazon’un bana verdiği ücretsiz iade kodunu mng kargoya verdim ve bu süreçte bana ne takip kodu ne başka bişey geldi ve amazondada herhangi bir iadeye verdiğime dair bi ibare yok.
Dostum ürün ellerine geçince ve kayıt açılınca iade süreciniz başlamıştır diye sana bilgilendirme yapılır

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Ensar Polat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Bilgisiz
4 gün oldu vereli
Mesaj otomatik birleştirildi:

4 gün oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

amazon’a sorunca da mng kargoya sorun diyor
öncelikle mng kargoyu arayın hangi şubeden kargoya verdiyseniz o şubeden isim ile çıkış bilgisi elde edin takip numarasını alın ardından amazonda destek talebi açın ve gerekli kargo takip numarasını kendilerine sağlayın depo ile iletişime geçildiğinde size dönüş sağlancaktır

GirayHan

80+ Platinum
sisteme biraz geç işliyor. sorun yok biraz beklemelisin.

Top Bottom