Neler Yeni

Amazon Monitör İade Alır Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Okan Yıldırım
Bu sabah ki LG monitörü aldığım için diğer aldığımı iadeye yolladım monitörün jelatinleri bile duruyor sadece kablo poşeti kilitli poşet olmadığı için keserek açmak zorunda kaldım alalı 1 hafta bile olmadı, kablo poşetinin tepesini kesmeden deneyemezdim her şeyi onun içindeydi poşeti problem edip iadeyi kabul etmeme durumu olur mu?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,779
İsim
Mert Can Ergün
Bu sabah ki LG monitörü aldığım için diğer aldığımı iadeye yolladım monitörün jelatinleri bile duruyor sadece kablo poşeti kilitli poşet olmadığı için keserek açmak zorunda kaldım alalı 1 hafta bile olmadı, kablo poşetinin tepesini kesmeden deneyemezdim her şeyi onun içindeydi poşeti problem edip iadeyi kabul etmeme durumu olur mu?
Satıcı amazon mu ise sorun olmaz

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Eren
ben airpods iade etmiştim kabloyu saran bir şey vardı onu kestim iade aldılar seninkini de bence alırlar

noyan123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
noyanz12
Amazon genelde problem çıkarmaz, herhangi bir hasar vermediysen

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,083
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Amazon öyle şeylere takılmaz sorunsuz iadeniz gerçekleşir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Okan Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Satıcı amazon mu ise sorun olmaz
evet satıcı amazon emin olamadım iade olmazsa lgyi geri iade ederim diye düşündüm, olmama ihtimali var mı üründe hiçbir şey yok en fazla 5-6 saat açık durdu jelatinleri bile duruyor sadece kablo poşetinin üstü yırtık

grknylmzl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
kanka aldılar mı ıade bende monıtor sıparıs verdım satıcı amazon degıl ama musterı temsılcısı kutuyu acıp deneyebılırsınız 1 ay ıade hakkınız var sorgusuz sualsiz zarar vermediğiniz müddetce dedi.

Top Bottom