Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Amazon PRİME 6 ay hediye Güncel Samsung

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
Aynen kanka koskoca Microsoft ve diğer yapımcılar diyor ki Türko ların parası yok bunlara kötü davranalım. Nasıl bi kafa anlamıyorum. Parası olsun ya da olmasın indirimli bir şeye sahip olmak istemek neden size bu kadar batıyor . Sen git paranı ver satın al. Bırak bazıları da indirim kovalasın
Microsoft konunun neresinde? Amazon defalarca kural değişikliğine gitti sırf bazı mülteci kılıklılar yüzünden. Yurt dışı hizmet standartlarıyla geldiler ülkemize ancak defalarca sömürüldükleri için sizin yüzünüzden hepsini kaldırdılar. Al bi tane kod kullan işte, niye 6 aylık kodu stoklamaya çalışıyorsun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
SAMET IRMAK
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
K9A8UDTCQB6BBM
Buda benden

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Hüdayi Y.
Discord
YorgunOyuncu
Madem emcüklediniz kodları bi teşekkür ataydınız da uğraşmasaydık :F:

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Arif Ağgül
Fazla kodu olan varsa bana atabilir mi özelden

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eşref E
Fazla kodu olan varsa bana da atabilir mi? Teşekkürler şimdiden

gccgl78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İSMAİL
Fazla kodu olan benle paylaşırsa çok memnun olurum

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İkinci el bölümünde prime üyelik satan kişi:kekw:

Sansurcod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Furkan
Yok senin gibi fakir turkolar yüzünden firmalar Türklere kötü davranıyor. Gitde para kazan biraz. Deprem olurken televizyon kaçıranlarla aynı kafada bi lise terksin, belki daha lisedesin :D Bütün mesajların inidirim konularında foruma faydan bile yok. Gİt b450 ini değişte ondan sonra konuş :D
deprem olurken televizyon kaçıranlar olsa olsa senin kafandan olur. Rezalet cümlelerinle kendini yansıtıyorsun. Forumu sadece indirim için kullanıyorum evet. Onun haricinde bir amacım yok burda. Bunu diyenin de sıcak fırsatlarda takılması ironik gahshahahja Diplomam ile tokatlarım seni sen rahat ol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen kanka koskoca Microsoft ve diğer yapımcılar diyor ki Türko ların parası yok bunlara kötü davranalım. Nasıl bi kafa anlamıyorum. Parası olsun ya da olmasın indirimli bir şeye sahip olmak istemek neden size bu kadar batıyor . Sen git paranı ver satın al. Bırak bazıları da indirim kovalasın
ne güzel demişsin hocam ama anlamazlar bunların derdi başka :)

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Gokhan kılıc
25 günlük üyeliğim vardı aktifleştirince 6 ay ekledi direk :D amazon 25 günün üstüne yattı

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
deprem olurken televizyon kaçıranlar olsa olsa senin kafandan olur. Rezalet cümlelerinle kendini yansıtıyorsun. Forumu sadece indirim için kullanıyorum evet. Onun haricinde bir amacım yok burda. Bunu diyenin de sıcak fırsatlarda takılması ironik gahshahahja Diplomam ile tokatlarım seni sen rahat ol.

ne güzel demişsin hocam ama anlamazlar bunların derdi başka :)
2 yıllık güzel sanatlar, ayrıca forumda her alanda aktifim. Sıcak fırsatlarda kendimden çok diğer insanlara yardımcı oluyorum. Ben firmaları bile sizin gibilerden korumaya çalışıyorum, sen 6 aylık bedava ürünü stacklemeye çalışıyorsun acınası.

O kişiyede cevap verdi ama okumaya kafa yok heralde.

Forumu kapatta biraz çalış b450 ni değişirsin bi gün.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom