Neler Yeni

Amazon tr gümrük sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
Merhaba arkadaşlar dün amazon tr den bir klavye aldım İthalat Ücreti Depozitosu olarak da 150 tl para toplamda 985.04 tl bu gün kargolanmış almanyadan bu ürün gümrüğe takılır mı ekstra gümrük ücreti öder miyim ?

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
nk
ekstra gümrük ücreti olursa amazon kendi ödüyor , ödediğinizin altı olursa da iade gerçekleştiriyor

Merhaba arkadaşlar dün amazon tr den bir klavye aldım İthalat Ücreti Depozitosu olarak da 150 TL para toplamda 985.04 TL bu gün kargolanmış almanyadan bu ürün gümrüğe takılır mı ekstra gümrük ücreti öder miyim ?
ithalat ücreti ödediysen ek vergi cart curt ödemezsin 150 euroyu geçmediyse (150 euro mu tam bilmiyorum ama 100 üzeri değilse geçer kesin)

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ithalat ücreti ödediysen ek vergi cart curt ödemezsin 150 euroyu geçmediyse (150 euro mu tam bilmiyorum ama 100 üzeri değilse geçer kesin)
yok hocam geçmesi imkansız 985 tl ödedim toplam o ithalat vergi depozitosu dahil klavye sadece 835 tl

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
C.S.
Amazondan siparişi verirken tüm vergileri, kargoyu vs ödemiş durumdasınız zaten. Ekstra ücret ödemeden kapınıza kadar gelecek klavyeniz.
Amazonda Algoritma, gümrükte takılacak ürünleri göstermiyor diye biliyorum.

yok hocam geçmesi imkansız 985 TL ödedim toplam o ithalat vergi depozitosu dahil klavye sadece 835 TL
yok hocam ilerde falan da lazım olur bilgi biliyorum geçmediğini
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazondan siparişi verirken tüm vergileri, kargoyu vs ödemiş durumdasınız zaten. Ekstra ücret ödemeden kapınıza kadar gelecek klavyeniz.
Amazonda Algoritma, gümrükte takılacak ürünleri göstermiyor diye biliyorum.
sadece amazon gönderici ise böyle oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,953
Üyeler
151,829
Son üye
berkekyg
Top Bottom