Neler Yeni

Amazon'dan mı Aliexpress'den mi almalıyım ?

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Yiğit
vergisiz hali 1700 lira hocam. vergiyle 2100 küsura denk geliyormuş. her türlü aliexpress ucuz tabi

Palo DAYI

80+ Silver
uygunluk acısından alıexpres ama nasıl gelır bılemem

iWexlyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Umut Arsak
Hocam aliexpress üzerinden defalarca alışveriş yaptım ortalama 2 hafta içerisinde geliyor aliexpress üzerinden alabilirsin.

iWexlyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Umut Arsak

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mert Balamut
Aynı klavyeyi almayı düşünüyorum, 1 aydır amazon sepetimde duyur fiyat 3100 liraya geliyor aliexpressten ise 2300 liraya geliyor, fakat amazondan yıllardır alışveriş yapıyorum yurt dışı ürünlerde sorun çıktığında amazon iade yapıyor veya sorunu çözüp ürünü sağlıyor. aliexpress bu konuda çok korkutuyor ürün gelir mi gelirse sorunlu olur mu vesaire.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yavuz Selim
Hayırlı olsun hocam şimdiden.
teşekkür ederim. hocam peki ürün türkiyeye geldikten sonra hangi kargoyla ulaşıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı klavyeyi almayı düşünüyorum, 1 aydır amazon sepetimde duyur fiyat 3100 liraya geliyor aliexpressten ise 2300 liraya geliyor, fakat amazondan yıllardır alışveriş yapıyorum yurt dışı ürünlerde sorun çıktığında amazon iade yapıyor veya sorunu çözüp ürünü sağlıyor. aliexpress bu konuda çok korkutuyor ürün gelir mi gelirse sorunlu olur mu vesaire.
valla kral ben risk alacağım sanırsam ya.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
ben genelde amazondan sipariş veriyorum ama amazonun türkiye olan mağazasından aliexpressden ürün gelmesi 1-2 haftayı bulabilir amazonda kargo olarak kargomgelsinmi öyle bir kargo hizmeti kullanıyorlar pazar günü bile kargo getiriyolar o yüzden amazondan ürün sipariş ediyorum genelde

Top Bottom