Neler Yeni

AMD 24.1.1 indiricekler dikkat

MeMoFnB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
23.12.1 de yağ gibi akan fc24 te, 24.1.1 de anlık takılmalar yaşıyorum. Bir iki gün daha denicem sıkıntı devam ederse 23.12.1 e dönücem. 6700xt kullanıyorum.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
23.12.1 de yağ gibi akan fc24 te, 24.1.1 de anlık takılmalar yaşıyorum. Bir iki gün daha denicem sıkıntı devam ederse 23.12.1 e dönücem. 6700xt kullanıyorum.
nerden dönülüyor

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Kaan
Durum ne call of duty war zone oynuyorum yükleyimmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

en fazla fps veren driver hangisi

Markel0ff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa Kaya
arkadaslar ayni sekilde 24.1.1 yamasını guncelledim hersey normal gorunuyor ama BF 2042 oynuyorum oyun icerisinde ekran karti kullanimi dusuyor ve buda bana fps drop yediriyor eski surucuye nasil donerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
Merhaba arkadaşlar ben amd 24.1.1 driverini 10dk önce kurdum malesef hata 205 aldım sorun değil tekrar kurdum açıldı bişiler oldu bi kaç yeni özellük gelmişti evet performans okuma kısmında falan ama bişi oldu öyleki smart acces memory özeliği desteklenmiyor oldu bende desteklenen ve açık olan 5600h ve rx 6500m var sorun değil açarz dedim oyunlar kısmından ekran kartları bölümüne geldi bi baktım sadece tek bi ayar var bu sadece bendemi böyle sizdede mi ? bu arada bende 23.9.3 kuruluydu ben sonraki driverları almamıştım arayüz böylemi oldu? halihazırda bende bulununan 23.5.2 ye geri dödünm bu sorunu ben yaşadım kendim sizde olamayabilir yardım edeceklere şimdiden teşekürler
İyi geceler rx 7900 xt saphira kullanıyorum 24.1.1 sürüme güncelledim Bi kaç değişim olmuş biraz kurcalayınca ayarların yeri değişmiş bende hiçbir sorun olmadı oyundada denedim başarılı akıcı

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,203
İsim
Sinan Aba
Merhaba arkadaşlar ben amd 24.1.1 driverini 10dk önce kurdum malesef hata 205 aldım sorun değil tekrar kurdum açıldı bişiler oldu bi kaç yeni özellük gelmişti evet performans okuma kısmında falan ama bişi oldu öyleki smart acces memory özeliği desteklenmiyor oldu bende desteklenen ve açık olan 5600h ve rx 6500m var sorun değil açarz dedim oyunlar kısmından ekran kartları bölümüne geldi bi baktım sadece tek bi ayar var bu sadece bendemi böyle sizdede mi ? bu arada bende 23.9.3 kuruluydu ben sonraki driverları almamıştım arayüz böylemi oldu? halihazırda bende bulununan 23.5.2 ye geri dödünm bu sorunu ben yaşadım kendim sizde olamayabilir yardım edeceklere şimdiden teşekürler
Driver tasarımı değişti hocam sen eski sürüm kullanıyormuşsun.
Biostan tekrar sam açman lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
arkadaslar ayni sekilde 24.1.1 yamasını guncelledim hersey normal gorunuyor ama BF 2042 oynuyorum oyun icerisinde ekran karti kullanimi dusuyor ve buda bana fps drop yediriyor eski surucuye nasil donerim
Oyuna girdiğinizde pc ana sayfaya gidin ve ekran kartı konttolcüsünü açın uygulamadan tüm ayarları yaparsanız memnun olursunuz dürüm başarılı

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Driver tasarımı değişti hocam sen eski sürüm kullanıyormuşsun.
Biostan tekrar sam açman lazım
yok hocam gerek kalmadı öyle açılmıyor laptoplarda oto kurulu geliyor bios güncelesem bile gitmiyor

Top Bottom