Neler Yeni

Mavi Ekran AMD Ekran kartı driver sürekli çöküyor ve mavi ekran alıyor rx6600

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
enes
22.5.1 de sorun yok gibi duruyor. İki ekran için de kasma donma yok şuanlık. Tekrar olursa temiz kurulum yapacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1) Öncelikle https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 bunu indirin, ardından ekran kartınızın https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-6000-series/amd-radeon-6600-series/amd-radeon-rx-6600 22.5.1 sürümünü indirin.
2) İnternet bağlantınızı kesin, önce Amd Uninstallerı kullanın, güvenli moda girmek isteyecek uyarı olarak verdiği her şeye evet deyin, ardından (internet kablosunu takmayın halen), indirdiğiniz 22.5.1 sürümünü kurun. (Kurduktan sonra takabilirsiniz internet kablosunu.)
Hocam birinci linkteki uygulama neye yarıyor? Sadece 22.5.1 sorunu çözdü şuan

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,260
İsim
Emre Zengin
22.5.1 de sorun yok gibi duruyor. İki ekran için de kasma donma yok şuanlık. Tekrar olursa temiz kurulum yapacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam birinci linkteki uygulama neye yarıyor? Sadece 22.5.1 sorunu çözdü şuan
Kalıntı dosyaları temizliyor.

sarazen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sarazzen
arkadaşlar bende de amd r5 5600 var amd adrenalin driverını kurduktan sonra pc yi yeniden başlattım ve mavi ekran verdi bu driverı ne zaman kursam aynı hatayı veriyor. İşletim sistemim win 11 bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi eğer sistem yedeğim olmasaydı format atmak zorunda kalacaktım ve daha önce format atmak zorunda kaldım yardım ederseniz çok sevinirim

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,036
İsim
Sinan Aba
arkadaşlar bende de amd r5 5600 var amd adrenalin driverını kurduktan sonra pc yi yeniden başlattım ve mavi ekran verdi bu driverı ne zaman kursam aynı hatayı veriyor. İşletim sistemim win 11 bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi eğer sistem yedeğim olmasaydı format atmak zorunda kalacaktım ve daha önce format atmak zorunda kaldım yardım ederseniz çok sevinirim
En kısa zamanda win 10 geç.
Onun dışında yapabileceklerin
Bios güncellemesi
Xmp kapat
Tek slot ram kullan (iki Rami de dene)

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,260
İsim
Emre Zengin
Yeni konu açıp Minidump dosyalarını paylaşır mısın? Sürücüyü kurduğun an mavi ekran veriyorsa kartta donanımsal sorun olabilir. https://www.technopat.net/sosyal/konu/minidump-dosyalarini-paylasin.73053/

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,730
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom