Neler Yeni

AMD EKRAN KARTI WATTMAN HATASI!

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Yunus Emre Arslan
Amd radeon r9 290 x - tri kartım var valorant harici diğer oyunlarda bu sorunu nadir aldım ama valoranta gelince bir maçta 2 3 kez wattman hatası (ekran kartı sürücü çökmesi yüzünden) oyundan atıyor nefret ettim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Semih Soydan
RX550 kullanırken çok alıyordum DDU ile sil komple sürücüyü tekrar kur temiz kurulum yap ben böyle kurtuldum

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Yunus Emre Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Juiclair0

80+ Silver
RX550 kullanırken çok alıyordum DDU ile sil komple sürücüyü tekrar kur temiz kurulum yap ben böyle kurtuldum
DDU'da çok karışık bi türlü çözemedim uygulamayı komple pc formatlayıp yüklemiştim.

Hasan344

80+ Gold
DDU'da çok karışık bi türlü çözemedim uygulamayı komple pc formatlayıp yüklemiştim.
Hocam karmaşık değil gpu seçeneğini seçip kaldır butonuna bascaksiniz. Bu kadar.

ekran kartı sürücü versiyon nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Görkem Kuzu
Amd radeon r9 290 x - tri kartım var valorant harici diğer oyunlarda bu sorunu nadir aldım ama valoranta gelince bir maçta 2 3 kez wattman hatası (ekran kartı sürücü çökmesi yüzünden) oyundan atıyor nefret ettim.
aldığın hata beklenmedik bir sebepten ötürü watmann ayarları sıfırlandı tarzı bir şey mi ben böyle hata almaya başladım da ciddi bir şey olup olmadığını merak ediyorum . Bende oyundan atma olmadı sadece radeon merkezine bu bildirim düşüyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,491
İsim
Emre Zengin
Tüm sistem özelliklerini yazar mısın?

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
aldığın hata beklenmedik bir sebepten ötürü watmann ayarları sıfırlandı tarzı bir şey mi ben böyle hata almaya başladım da ciddi bir şey olup olmadığını merak ediyorum . Bende oyundan atma olmadı sadece radeon merkezine bu bildirim düşüyor
Ciddi bir şey değil sadece ekran kartının ayarlarini sifirliyo fan ayarini vesaire eğer pcde MSI afterburner varsa program kaldırdan kaldırın büyük ihtimalle çözülür

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Görkem Kuzu
Ciddi bir şey değil sadece ekran kartının ayarlarini sifirliyo fan ayarini vesaire eğer pcde MSI afterburner varsa program kaldırdan kaldırın büyük ihtimalle çözülür
teşekkür ederim evet afterburnerı kullanıyorum ondan dolayı büyük ihtimalle (y)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
946,439
Üyeler
149,028
Son üye
yusufmehmett