Neler Yeni

AMD FSR 3 düzgün çalışmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hasan demirci
Arkadaşlar selam 5 saattir aralıksız çözümünü aradığım bir hatayı çok saçma ve komik bir durumla düzeltmiş bulunmaktayım The Last of Us Part 1'e son gelen güncelleme ile eklenen AMD FSR 3 ve kare oluşturma teknolojisi ile bahane aradığım oyuna tekrar başladım oyunu ilk oynayışımda DLSS ile 60 80 FPS arası akıcı bir biçimde bitirmiştim şimdi AMD FSR 3 ile kapalı mekanlarda 240 FPS sabit gördüğüm anlar oldu ve oyun içinde 140 160 FPS çatışma esnasında gelip gidiyordu fakat anlamadığım şekilde oyun 20 30 FPS gibi hissettiriyordu dedim psikolojik olarak öyle geliyordur diye 140 160 FPS imkansız diye düşündüm fakat az önce oyunu DLSS ile çalıştırdım ve 60 80 FPS o istediğim akıcılığı yakaladım ve oyun gayet güzel akıyor şu anda cidden çok garip 60 FPS 160 FPS'den daha iyi kimin aklına gelirdi :D sizce AMD ile oyunun 30 FPS gibi hissettirmessin sebebi nedir? Umarım oyuna DLSS 3 eklenir bu arada gelirse 150 FPS adam gibi bir daha bitirmeyi düşünüyorum baş yapıt gerçekten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Lovely catt
AMD fsr 3 tamamen fake 30 FPS gibi hissettiriyo input lag işini cozduler gecikmeyi duzelttiler de 30 FPS gibi hissettirme sorunu zor çözerler

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
oğuzhan ege

24.6.1 sürümü çıktı bu arada.​

Top Bottom