Neler Yeni

Amd FSR3.0 Tarihi Ne Zaman?

RoyPien09

80+ Bronze
Bu konu hakkında yazı yazmıştım bakabilirsiniz https://www.technopat.net/sosyal/konu/fsr-3-0-icin-cikis-tarihi.2748048/
Mesaj otomatik birleştirildi:

pek bir onemi yok kör olarak fps yüksetlemnin aynısını çözünürlüğü kendin düşürerekte yaparsın cok abartıldıgı kadarda mükemmel degıldi dlss 2 3ünde ondan pek bir farkı yoktur
Çözünürlük kendin düşürdüğünü zaman aynı 480p video izler.gibi olursun amaç o deği zaten sen çözünürlük yükseltiyorsun mesela 2k da oyun oynuyorsun fsr açınca oyun bunu 1080p olarak işliyor o sırada yazılıma diyor ki yeni kareler üret sende en az kayıpla aynı görüntüde daha çok fps alıyorsun kendin çözünürlüğü düşürün bakalım görüntü ne kadar kötü olacak

YA ARKADAŞ FSR DLSS İN RAKİBİ DEĞİL ANLAYIN
Neyin rakibi o zaman soruyorum. Sadece fsr 2.0 ile Dlss 2.0 arasında minik fark var her türlü yok diyenler sallıyor

Son düzenleme:

Leaden_Viever

80+ Bronze
Bu konu hakkında yazı yazmıştım bakabilirsiniz https://www-technopat-net.cdn.ampproject.org/v/s/www.technopat.net/sosyal/konu/fsr-3-0-icin-cikis-tarihi.2748048/?amp=1&amp_gsa=1&amp_js_v=a9&usqp=mq331AQIUAKwASCAAgM=#amp_tf=%1$s adlı kaynaktan&aoh=16922856221894&referrer=https://www.google.com&ampshare=https://www.technopat.net/sosyal/konu/fsr-3-0-icin-cikis-tarihi.2748048/

Çözünürlük kendin düşürdüğünü zaman aynı 480p video izler.gibi olursun amaç o deği zaten sen çözünürlük yükseltiyorsun mesela 2k da oyun oynuyorsun fsr açınca oyun bunu 1080p olarak işliyor o sırada yazılıma diyor ki yeni kareler üret sende en az kayıpla aynı görüntüde daha çok fps alıyorsun kendin çözünürlüğü düşürün bakalım görüntü ne kadar kötü olacak

Neyin rakibi o zaman soruyorum. Sadece fsr 2.0 ile Dlss 2.0 arasında minik fark var her türlü yok diyenler sallıyor
Hocam ikisinin yaptığı iş apayrı fsr 3.0 büyük ihitmalle da 2.0 ra göre grafikler bir tık daha iyi FPS de öncekine göre daha fazla olur diye düşünüyorum AMD eline yüzüne bulaştırmassa inşallah
Tamam FPS artıyor okey ama aynı işlemi yapmıyorlar FPS arttırmak için dlss ekstra kare oluşturuyor

RoyPien09

80+ Bronze
Hocam ikisinin yaptığı iş apayrı fsr 3.0 büyük ihitmalle da 2.0 ra göre grafikler bir tık daha iyi FPS de öncekine göre daha fazla olur diye düşünüyorum AMD eline yüzüne bulaştırmassa inşallah
Umarım hocam herkes faydalansın gerisi umrumda değil yok iyi yok kötü fps artıyor mu her türlü artıyor adamlar kötü görüntü verecek birşeyi çıkartmaz zaten.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/fsr-3-0-icin-cikis-tarihi.2748048/ burdan bakabilirsiniz gerçekleşmesi mantıklı tahminler gelir gelmez orasını Allah bilir. Ama sızıntı sağlam yerden

Tamam FPS artıyor okey ama aynı işlemi yapmıyorlar FPS arttırmak için dlss ekstra kare oluşturuyor
Kare oluşturma 4000 serisi ile gelen bir özellik değilmi fps si 2 ye katlıyor Frame generation orijinal adı

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Dwayne Rolly
Bu konu hakkında yazı yazmıştım bakabilirsiniz https://www.technopat.net/sosyal/konu/fsr-3-0-icin-cikis-tarihi.2748048/

2k monitörüm yok 2k monitörmü alayım birde dandirik birtane özellik için o yüzden hiçbir önemi yok saf kas gücü lazım 2k da da farkeder illaki her türlü düşürüyo 2k da yok ben düşürmüyom demicek ya

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,118
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Normalde 2 ay önce çıkması lazımdı. Ya çok iyi yapmak istiyorlar ya da yetiştiremediler :D

RoyPien09

80+ Bronze
2k monitörüm yok 2k monitörmü alayım birde dandirik birtane özellik için o yüzden hiçbir önemi yok saf kas gücü lazım 2k da da farkeder illaki her türlü düşürüyo 2k da yok ben düşürmüyom demicek ya
Bu mantıklı yazın için eyw gerçekten güneş gibi aydınlandım bu nasıl düşüncedir 2k monitör almana gerek mı var kardeşim nereden çıkardın yani adam sana 2k monitör mu al diyor o özellik için saçmalama kusura bakma da çözünürlük düşürerek yaparsın diyen birinden ne bekliyor olmam lazım ki

Normalde 2 ay önce çıkması lazımdı. Ya çok iyi yapmak istiyorlar ya da yetiştiremediler :D
2 ay önce değildi bir tarih vermediler hiçbir zaman sizin degiigniz Hyper rx

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,118
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bu mantıklı yazın için eyw gerçekten güneş gibi aydınlandım bu nasıl düşüncedir 2k monitör almana gerek mı var kardeşim nereden çıkardın yani adam sana 2k monitör mu al diyor o özellik için saçmalama kusura bakma da çözünürlük düşürerek yaparsın diyen birinden ne bekliyor olmam lazım ki

2 ay önce değildi bir tarih vermediler hiçbir zaman sizin degiigniz Hyper rx
Hayır. 2023 yılının 2. çeyreğinde tanıtılması gerekiyordu, o da haziran ayına kadar demek.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,119
İsim
kilan embappe
peki performansı nasıl olucak acaba ? fsr 2.0 1.0 a göre daha iyiydi ama genede görüntüyü çok bozduğu için 1 kere bile kullanmadım mesela.
FSR 2.0 ve 2.1 gôrüntüyü bozmuyor. 1.0 kötü.

Eylülün başında gelecek. En iyi ihtimalle bu ay sonu.

Keyfen

80+ Bronze

2.1 bozuyor baya ya bulanıklaştırıyor, dlss in çeyreği etmez şuanda performansı

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,877
İsim
Bilal Tepe

RX 6000e gelcek demi bu fsr 3.0 illeti

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
Top Bottom