Neler Yeni

Amd Peladn Rx 580 8 Gb 256 Bıt Gddr5 Ekran Kartı alınır mı

Phanzox

80+ Silver

ebrnkr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınmaz o fiyata çok rahat ikinci el rx6600,Rtx2060/s bulunur.
ben de ikinci ellere güvenemiyorum aslında 1 2 yıllık oluyor bu kartların ömrü ne kadar tam bilmiyorum bir de mining yapılıp yapılmadığını nasıl anlayabiliriz acaba

Phanzox

80+ Silver
ben de ikinci ellere güvenemiyorum aslında 1 2 yıllık oluyor bu kartların ömrü ne kadar tam bilmiyorum bir de mining yapılıp yapılmadığını nasıl anlayabiliriz acaba
Mining yapılıp yapılmadığını teknik servis bile anlayamaz.Önemli olan mining yapılıp yapılmaması değil önemli olaran kartın sorunsuz olması.Param Güvendeyi araştır derim.Ayrıca internette bir sürü makale mevcut ikinci el ekran kartı nasıl test edilir diye.

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Comol Ogga
İkinci ele mining olabileceği için güvenmiyorum diyorsunuz da sıfır diye aldığınız kart zaten Çin de yıllardır mining yapılmış ve ekran kartının boardı üzerinde farklı arızalar sebebi ile bozulan kartların gpu sunu alıp yeni board a takıp satıyorlar, bu konu hakkında yabancı kanallarda videolara çok denk gelmiştim, aslında geri dönüşüm konusunda iyi olsa da bu ürünleri tercih listesinin başına almak mantıklı değil, bu fiyatlara ikinci el yeni nesil bir kart almanız daha mantıklı en azından gpu sökülüp takılmamış olur :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom