Neler Yeni

AMD Phenom II X6 1090T 150 TL İyi Midir?

bruuak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Burak YILDIZ
Herkese Merhaba

Farklı bir şehirde Amd Phenom II X6 1090T 150 TL ilanını gördüm. Şuan Amd Athlon II X2 260 kullanıyorum. Phenom X4 955 işlemciye bile min 200 TL istiyorlar. Bu fiyata çok iyi geldi bana sizce nasıldır? Anakartım max bu işlemciyi destekliyor. Birde Amd Phenom II X4 965 gibi bir işlemci ile arasında çok fark var mıdır hangisi daha iyidir? Farklı şehirde olduğu için güvenli bir şekilde nasıl satın alabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi forumlar.

Anakart İşlemci Desteği: M4N68T-M V2 CPU Support | Motherboards | ASUS Global
FPS 60AHBC SERİSİ 500W güç kaynağım var.

Son düzenleme:

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kargo asla önermiyorum kargo çok sıkıntılı bir iş dolandırılma ihtimali yüksek ben açıkcası o duruma düştüm adam bana sıkıntılı kart gönderdi kargo parasını bana kitledi öyle bir tecrübem olmuştu ben olsam almazdım bir dahakine dikkatli okuyacağım :) Sıkıntısı yoksa alınabilir geçen yaz 250 den aşşağı yoktu 250 TL'ye anakart 100 TL'ye ram alırsanız ucuz bir sistem dizersiniz .

bruuak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Burak YILDIZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kargo asla önermiyorum kargo çok sıkıntılı bir iş dolandırılma ihtimali yüksek ben açıkcası o duruma düştüm adam bana sıkıntılı kart gönderdi kargo parasını bana kitledi öyle bir tecrübem olmuştu ben olsam almazdım bir dahakine dikkatli okuyacağım :) Sıkıntısı yoksa alınabilir geçen yaz 250 den aşşağı yoktu 250 TL'ye anakart 100 TL'ye RAM alırsanız ucuz bir sistem dizersiniz .
Bana da çok uygun geldi ama şehrimde maalesef en fazla Amd Phenom II X4 965 işlemciyi 200 TL ye satıyorlardı. Bu yüzden gayet uygun geldi ve sormak istedim. Bende farklı şehirden almaya karşıyım aslında. Ama işte çok ucuz gibi geldi.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bana da çok uygun geldi ama şehrimde maalesef en fazla AMD Phenom II X4 965 işlemciyi 200 TL ye satıyorlardı. Bu yüzden gayet uygun geldi ve sormak istedim. Bende farklı şehirden almaya karşıyım aslında. Ama işte çok ucuz gibi geldi.
Şimdi parayı verip gelmemeside var.

Top Bottom