Neler Yeni

AMD Radeon Software RDR2 Gözükmüyor ?

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan
Merhaba arkadaşlar kendimde RX6700XT ekran kartı bulundurduğum bir sistem var ve rdr2 oynarken afmf2 yi açmaya ihtiyacım var.
sorun şu ki 2K bütün ayarlar ultrada 35 fps veriyor. oyun içinden fsr açıyorum 70 e yakın değerler sunuyor gayet iyi tatmin ediyor lakin birde afmf2 yi denemek istiyorum ama radeon yazılımında epic games üzerinden indirdiğim oyun gözükmüyor.s
Ekran görüntüsü 2024-10-06 121511.png

Bu şekilde kalıyor bende kısayol ekledim ama bu seferde yaptığım ayarlar yani afmf2 açık olsa bile oyuna bir etkisi yok hala 35 fps de takılı kalıyor. Bunu bir çaresi varmıdır.
NOT: Sistem yeni formatlandı win11 bütün sürücüler güncel ekran kartı sürücüsü dün gücellendi ve 23h2 sürümdeyim.

Swixyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
uğur
Merhaba arkadaşlar kendimde RX6700XT ekran kartı bulundurduğum bir sistem var ve rdr2 oynarken afmf2 yi açmaya ihtiyacım var.
sorun şu ki 2K bütün ayarlar ultrada 35 fps veriyor. oyun içinden fsr açıyorum 70 e yakın değerler sunuyor gayet iyi tatmin ediyor lakin birde afmf2 yi denemek istiyorum ama radeon yazılımında epic games üzerinden indirdiğim oyun gözükmüyor.sAlıntıyı görüntüle
Bu şekilde kalıyor bende kısayol ekledim ama bu seferde yaptığım ayarlar yani afmf2 açık olsa bile oyuna bir etkisi yok hala 35 fps de takılı kalıyor. Bunu bir çaresi varmıdır.
NOT: Sistem yeni formatlandı win11 bütün sürücüler güncel ekran kartı sürücüsü dün gücellendi ve 23h2 sürümdeyim.
oyun crackmi

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan

Swixyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
uğur
hocam olmuyor eklemede sıkıntı yok lakin bu seferde yaptığım ayar işlemiyor otomatik gözüken oyunlarda gayet güzel hiçbir sıkıntı yok sadece rdr2 de bu sorun var
yabancı forumlara bak biraz araştır başka forumlarda istersen.

Qbört

80+ Bronze
hocam olmuyor eklemede sıkıntı yok lakin bu seferde yaptığım ayar işlemiyor otomatik gözüken oyunlarda gayet güzel hiçbir sıkıntı yok sadece rdr2 de bu sorun var
dosya konumundaki rdr2.exe yi eklediysen ve haala hata varsa sorunun kaynağını malesef bende bilmiyorum.

Top Bottom