Neler Yeni

AMD Rewards The Callisto Protocol™ - Steam The Callisto Protocol™ - Steam

Cihangir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan kalaycı
Aynıları bendede var isteyen varsa haftaya sistem elime ulaştığında rewardstan talep edecem. İsteyen ulaşabilir.

alpolojix

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
AMD bunlar için bir doğrulama yapıyor bilmiyorsanız. Kodu girdikten sonra bilgisayarınıza bir tool indirip alınan ürünü doğrulamanız lazım.
Ha kendim doğrularım öyle steame veririm derseniz de steame kendiniz oturum açıp girmeniz lazım. Yani kodu verecek tarafla hesabınızın şifresini vs. paylaşmanız lazım ki girebilsin.

Değişik bir sistem. Bilgilendirmek istedim.

*Ürün anahtarı olarak steam kodu veriyorsa bilmiyorum. O zaman başka olabilir. Bende Uncharted için doğrulama istedi.

rech

80+ Bronze
AMD bunlar için bir doğrulama yapıyor bilmiyorsanız. Kodu girdikten sonra bilgisayarınıza bir tool indirip alınan ürünü doğrulamanız lazım.
Ha kendim doğrularım öyle steame veririm derseniz de steame kendiniz oturum açıp girmeniz lazım. Yani kodu verecek tarafla hesabınızın şifresini vs. paylaşmanız lazım ki girebilsin.

*Ürün anahtarı olarak steam kodu veriyorsa bilmiyorum.
Bunu ben de sizden öğrendim. Fotoğraf kısmında ürün anahtarı yazıyor ama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

*Ürün anahtarı olarak steam kodu veriyorsa bilmiyorum. O zaman başka olabilir. Bende Uncharted için doğrulama istedi.
Eğer dediğiniz gibiyse insanlar güvenmeyebilir evet.

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    102 KB · Hit: 39

alpolojix

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Bunu ben de sizden öğrendim. Fotoğraf kısmında ürün anahtarı yazıyor ama.

Eğer dediğiniz gibiyse insanlar güvenmeyebilir evet.
Oyun çıktığında bakmak lazım, sistem farklı işliyor olabilir bunda.
Bu içerikler nereden geldi? Ne aldınız.

rech

80+ Bronze
Oyun çıktığında bakmak lazım, sistem farklı işliyor olabilir bunda.
Bu içerikler nereden geldi? Ne aldınız.
Mantis 6800 sistem satın aldım. UNCHARTED Hırsızlar Koleksiyonu, Dead Island 2, The Callisto Protocol geldi. Uncharted'i kendim oynayacağım için satmıyorum. Dİğerlerini oynamayacağım için satmaya karar verdim.

Edit: Uncharted'ta bende de öyle olmuştu. Bunda anahtar yazıyor. Umarım key olarak verir.

Cihangir

80+ Gold
  • Beğen
Reaksiyonlar: rech

Cihangir

80+ Gold
  • Beğen
Reaksiyonlar: rech

Az biraz sakin

80+ Bronze
Mantis 6800 sistem satın aldım. UNCHARTED Hırsızlar Koleksiyonu, Dead Island 2, The Callisto Protocol geldi. Uncharted'i kendim oynayacağım için satmıyorum. Dİğerlerini oynamayacağım için satmaya karar verdim.

Edit: Uncharted'ta bende de öyle olmuştu. Bunda anahtar yazıyor. Umarım key olarak verir.
nasıl aldınız bu oyunları bende aynı sistemi aldım yardım eder misiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,799
Üyeler
138,412
Son üye
nafrican
Top Bottom