Neler Yeni

Amd Ryzen 5 1600 AF İçin Hangi soğutucuyu Almalıyım ?

Bahadır_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bahadır Eren Dinler
Amd Ryzen 5 1600 AF işlemcim çok ısındığindan dolayı bugün kasayı elimden geldiği kadar temizledim baya etkisi oldu ancak işlemci hala fazla ısınıyor . Arkadaşlarım ya işlemciyi değiştir ya da soğutucu al dedi. İşlemciyi değiştirme fikrine pek sıcak bakmadım ancak soğutucu almaya karar verdim . Donanım Arşivi MD1 sistemi kullanıyorum . Bütçe taksitli olcaksa max 600₺ ye kadar çıkılabilir . Siz hangi soğutucuyu önerirsiniz .

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,814
İsim
Can BOZKURT
Amd Ryzen 5 1600 AF işlemcim çok ısındığindan dolayı bugün kasayı elimden geldiği kadar temizledim baya etkisi oldu ancak işlemci hala fazla ısınıyor . Arkadaşlarım ya işlemciyi değiştir ya da soğutucu al dedi. İşlemciyi değiştirme fikrine pek sıcak bakmadım ancak soğutucu almaya karar verdim . Donanım Arşivi MD1 sistemi kullanıyorum . Bütçe taksitli olcaksa max 600₺ ye kadar çıkılabilir . Siz hangi soğutucuyu önerirsiniz .
T6 Ultra bak. Parasını bilmiyorum.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
arctic 34 duo bu. çift fanlı ve gayette iyi bir soğutucu. Testlerini kendim yaptığım bir soğutucu olduğu için gönül rahatlığı ile öneriyorum. cooler master ml120l sıvı soğutmadan daha iyi nerdeyse cooler master ml240 kadar performanslı.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
arctic 34 duo bu. çift fanlı ve gayette iyi bir soğutucu. Testlerini kendim yaptığım bir soğutucu olduğu için gönül rahatlığı ile öneriyorum. cooler master ml120l sıvı soğutmadan daha iyi nerdeyse cooler master ml240 kadar performanslı.
Evet, daha önceden tartıştık bu konuyu. Arctic 34 Duo evet güzel bir soğutucu ancak 550 liraya asla alınmaz. SE-234 daha performanslı. Test attık bunu inkar etmezsiniz.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Evet, daha önceden tartıştık bu konuyu. Arctic 34 Duo evet güzel bir soğutucu ancak 550 liraya asla alınmaz. SE-234 daha performanslı. Test attık bunu inkar etmezsiniz.
bütce meselesi knk ben güvendiğim ürünlere veriyorum ve verebilecek kişilere de öneriyorum. Senin attığını da atacaktım zaten atıyorlar diye atmadım. :D

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
bütce meselesi knk ben güvendiğim ürünlere veriyorum ve verebilecek kişilere de öneriyorum. Senin attığını da atacaktım zaten atıyorlar diye atmadım. :D
Arctic 34 sevdiğim bir işlemci soğutucuydu taaaaaa ki fiyatı yükselene kadar, F/P değil şuan. İndirimde güzel bir fiyata düşerse alınır.

Son düzenleme:

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
600 lira soğutucuya vereceğine işlemcini değiştir.

200 liraya t6 ultra al geç bana sorarsan.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Btüçe?

K@dirr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Kadir Çağlar
o işlemciye 600tl lik soğutucu almana gerek yok zamanında n11 den ramtech x6 cpu cooler aldım kargo ücretiyle birlikte 160tl ye aldım ve işlemcimi %100 benchmark a soktuğum zaman max 60 dereceyi görüyor oyunlarda zaten 45-55 arası dolasıyor çok tavsiye ediyorum T6 ultra ve ramtech x6 cpu cooler alabilirsin.

Top Bottom