Neler Yeni

Amd Ryzen 5 3600 90 Derece Normal Mi?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,282
İsim
Ahmet Sevinç

phestopick

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
878
İsim
salih

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Halis Özer
valorant oynarken dikkatimi çekti
sistemim imzada yazıyor stok fan ile ryzen 5 3600 kullanıyorum kasamın hava akışı iyi
88 90 derece normal mi
soğutucun neydi eğer kenarda birikmiş paran varsa t6 ultra almanı öneririm bizzat ben kullanıyorum gayet memnunum

Berkarda

80+ Silver
Bir sıvı soğutma ve termal macun almanı tavsiye ederim ama termal macun kesin lazım

Onurztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur
Snowman t6 ultra kullanıyorum 3600 max 77 derece flaan oluyor apex oynarken. Termal macunu ilk defa sürdüm biraz acemiliğe geldi zaten kutu içinden çıkan termal macunu önermiyorlardı arctic mx4 alıp onunla termal macunu yenileceğim. Daha iyi olacaktır.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Termal macunu yenileyebilirsiniz. Hâlen yüksek sıcaklıklarda seyir ediyorsa UV yapabilirsiniz.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
valorant oynarken dikkatimi çekti
sistemim imzada yazıyor stok fan ile ryzen 5 3600 kullanıyorum kasamın hava akışı iyi
88 90 derece normal mi
Voltaj ayarlaması yaparsanız daha iyi olur. Bu videoyu izleyerek yapabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Voltaj ayarlaması yaparsanız daha iyi olur. Bu videoyu izleyerek yapabilirsiniz.
Eğer detaylarla uğraşamam derseniz. Soğutucu alana kadar BIOS'tan Core Performance Boost ayarını kapatın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,281
Üyeler
155,232
Son üye
kampanya canavarı mısınız
Top Bottom