Neler Yeni

🔥İndirim AMD Ryzen 5 7600x 4.721₺ / AMD Ryzen 7 7700X 6.851₺

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
Yanlış Bilgilendirme
Daha da düşecek gibi geliyor am5 platformu çok satılmadı... Anakart fiyatları da düşer yakında.
nereye satılmadı reis sürekli sallıyorsun bırak bu işleri

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,121
İsim
kilan embappe

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
Yav senle mi uğraşacam bi git 3-5 yorum okumuş reaksiyon kasaıyor, bi git...
aynen kardeşim geçen seferde 5600 3090ti a darboğaz yapmaz deyip uyarı yemiştin sdfjlsjflkdsl

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,137
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can

5800X3D tek başına Ryzen 7000 serisinden fazla satıyordu en son.
ben 5000 serisi satmıyo demedimki, arkadaş 7000 serisi çok satmıyor dedi bende ona cevap verdim neymiş anakart ram çok pahallı, şuan asus rog strix x570 anakart 10k üzeri satılıyor yeni anakartlar ile aynı fiyat yada daha düşük fiyat, ram a gelecek olursak ddr5 ram 2k 3k ya bulunabiliyor

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,137
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
ben 5000 serisi satmıyo demedimki, arkadaş 7000 serisi çok satmıyor dedi bende ona cevap verdim neymiş anakart ram çok pahallı, şuan asus rog strix x570 anakart 10k üzeri satılıyor yeni anakartlar ile aynı fiyat yada daha düşük fiyat, ram a gelecek olursak ddr5 ram 2k 3k ya bulunabiliyor
Sonuç olarak Ryzen 7000 serisi bir tane Ryzen 5000 serisi işlemci kadar satamamış, yani yanlış bilgi verip insanları tersliyorsun demek oluyor.

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
Sonuç olarak Ryzen 7000 serisi bir tane Ryzen 5000 serisi işlemci kadar satamamış, yani yanlış bilgi verip insanları tersliyorsun demek oluyor.
sende kendince karar veriyorsun, ben öyle bir şey demedim bana 7000 serisinin çok satmadığına dair bir şey sun gerçek bi delil bende tamam deyim, bi yetki almışsın kendi kafana göre kullanıyorsun tekrar söylüyorum ben 5000 serisi çok satmıyor demedim 7000 serisi az satmadı dedim, uyarıyı kaldırırsan sevinirim.
@Abdullah Hacıgül

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,137
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
sende kendince karar veriyorsun, ben öyle bir şey demedim bana 7000 serisinin çok satmadığına dair bir şey sun gerçek bi delil bende tamam deyim, bi yetki almışsın kendi kafana göre kullanıyorsun tekrar söylüyorum ben 5000 serisi çok satmıyor demedim 7000 serisi az satmadı dedim, uyarıyı kaldırırsan sevinirim.
@Abdullah Hacıgül
Sana Ryzen 5000 az satıyor dediğin için uyarı attığımı nereden çıkarttın? Bilgin olmadan, önünde veri olmadan rastgele bir şeyler söylediğin için uyarı verdim.

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
Sana Ryzen 5000 az satıyor dediğin için uyarı attığımı nereden çıkarttın? Bilgin olmadan, önünde veri olmadan rastgele bir şeyler söylediğin için uyarı verdim.
arkadaşın önünde veri varmı ona neden uyarı atmıyorsun, yada senin elinde veri varmı kendinede uyarı at, buda keyfine göre uyarı attığın anlamına geliyor, eğer kastın arkadaşın sürekli boş yaptığıysa evet elimde kanıt var rapor atmıştım arkadaşa yanlış bilgi verdiği için ve uyarıda yedi

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,137
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
arkadaşın önünde veri varmı ona neden uyarı atmıyorsun, yada senin elinde veri varmı kendinede uyarı at, az yada çok sattığına dair, buda keyfine göre uyarı attığın anlamına geliyor, eğer kastın arkadaşın sürekli boş yaptığıysa evet elimde kanıt var rapor atmıştım arkadaşa yanlış bilgi verdiği için ve uyarıda yedi
Dostum ben sana satış verilerini attım, verdiğin bilgi yanlış. Keyfi uyarı nerede burada? Arkadaş Ryzen 7000 satmıyor demiş bu doğru bir bilgi, sen de gidip karşı çıkmışsın bu da yanlış gayet basit.

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
Dostum ben sana satış verilerini attım, verdiğin bilgi yanlış. Keyfi uyarı nerede burada? Arkadaş Ryzen 7000 satmıyor demiş bu doğru bir bilgi, sen de gidip karşı çıkmışsın bu da yanlış gayet basit.
hahahaha sadece almanyayı baz alması mükemmel sanki dünyada sadece almanyada satılıyor bu elle tutulur bi kanıt değil lütfen bırak bu işleri, ve uyarımı kaldır şuan yaptığını ülkemizde bi kişi daha yapıyor ama söyleyemem ondanda uyarı atarsın :D
abdullah abi şu olaya tarafsız bakıp bişey dermisin @Abdullah Hacıgül

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,137
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
hahahaha sadece almanyayı baz alması mükemmel sanki dünyada sadece almanyada satılıyor bu elle tutulur bi kanıt değil lütfen bırak bu işleri, ve uyarımı kaldır şuan yaptığını ülkemizde bi kişi daha yapıyor ama söyleyemem ondanda uyarı atarsın :D
abdullah abi şu olaya tarafsız bakıp bişey demisin @Abdullah Hacıgül
Uyarılarda bir hata olmadığı sürece müdahale edilmez. Ve evet veriler sadece Almanya'ya ait değil. Amerika'da da satışlar düşük olduğu için ciddi indirim yapıldı seriye. Gündemi takip etmemen benim hatam değil. Ben verilerle konuşuyorum sen doğru bilgi verene birine "sallıyorsun" diye çıkışırsan uyarını da alırsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
949,920
Üyeler
149,644
Son üye
Akavelisa