Neler Yeni

AMD User Experince Service %100 CPU kullanıyor

Arda0193

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda
Ben AMD'nin Graphics driverını yüklemek için AMD Adrenalin yükledim. Yeniden başlattım. 6 dakika hoş geldiniz ekranında bekledikten sonra bilgisayar o kadar kasıyorduki 2 saat boyunca Windows siyah ekranda bekledim ardından incehesabın yetkili servisi oxyd aradım. Sorunu bulmaya çalıştık ama olmadı. Görev Yöneticisi'ni açın dediler. 15 dakikaya yakın bekledik ama açılmadı. Siz açılınca şunları yapın falan filan diye kapattılar. 1.30 saat daha bekledikten sonra Görev Yöneticisi açıldı ama CPU kısmı kırmızıya dönmüş %100 gözüküyordu. Hangi uygulama daha fazla kullanıyor diye CPU üstüne tıkladım 5 dakika civarı bekledikten sonra en üstde AMD user Experience Service gördüm sağ tıkladım ve biraz bekledikten sonra görevi sonlandır dedim. Yavaş yavaş CPU kullanımı %4 düştü. Bilgisayarı mavi ekran sorunundan dolayı daha dün akşam yetkili servisden aldım. Windows daha yeni formatlandı sadece Xbox Game Pass, EA Play, FurMark, AMD Driver ve Walwarebyte yükledim. Hepsini kendi sitelerinden yükledim ama AMD user Experience virüs olabilir mi? Virus değilse nasıl başlangıçta başlamasını kapatabilirim? Kapatırsam bir sorun çıkar mı? İşletim sistemim Windows 10.
İşlemci: Ryzen 5 7600x
Anakart:Msi Pro B650M-a
Ekran kartı:Msi Ventus 3x rtx 4070 ti
Diğerlerini isterseniz yazabilirim bu kadarın yeteceğini düşünüyorum.

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Barış Sayan
Hocam eğer en güncel sürücüyü yüklemeye çalıştıysanız bir eskisini yükleyin isterseniz. Bazen tek sürücü kaynaklı olabiliyor.

Arda0193

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:
Top Bottom