Neler Yeni

AMD Wraith Prism RGB, USB bağlantı ses sorunu hk.

aonec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Caner Alptekin
Merhabalar,

Geçtiğimiz ay AMD Ryzen 7 3700X işlemci satın aldım ve yanında gelen AMD Wraith Prism RGB CPU Cooler'ı kullanıyorum.
Anakartım MSI B450-A PRO MAX ve üzerinde RGB girişi mevcut fakat buradan bağladığımda herhangi bir şekilde CPU Cooler renk ayarlamasını yapamadım.
USB Port üzerinden bağlantı sağladığımda CM ve AMD'nin geliştirdiği uygulama ile başarılı bir şekilde renkleri kontrol edebilmekteyim fakat Device Manager altında "Other Devices" altında arada bir tanımsız bağlantılar geliyor. Sürekli USB takılması ve çıkartılması sesi gelmekte, bu konu beni rahatsız etti. Çözüm ile ilgili bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.

Tüm uygulamalar günceldir, teşekkürler.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,957
İsim
Sarp Yılmaz
Merhabalar,

Geçtiğimiz ay AMD Ryzen 7 3700X işlemci satın aldım ve yanında gelen AMD Wraith Prism RGB CPU Cooler'ı kullanıyorum.
Anakartım MSI B450-A PRO MAX ve üzerinde RGB girişi mevcut fakat buradan bağladığımda herhangi bir şekilde CPU Cooler renk ayarlamasını yapamadım.
USB Port üzerinden bağlantı sağladığımda CM ve AMD'nin geliştirdiği uygulama ile başarılı bir şekilde renkleri kontrol edebilmekteyim fakat Device Manager altında "Other Devices" altında arada bir tanımsız bağlantılar geliyor. Sürekli USB takılması ve çıkartılması sesi gelmekte, bu konu beni rahatsız etti. Çözüm ile ilgili bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.

Tüm uygulamalar günceldir, teşekkürler.
Bende bugüne kadar 6 aydır fanı RGB kontrol edemeden kullanıyordum , işlemci kutusunda 2 kablo çıkması lazım onlardan 9 pin girişli olanı bir ucunu işlemciye diğer ucunu F-USB1 e taktım ve sorunum düzeldi.

aonec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Caner Alptekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevap için teşekkürler, bende o şekilde kullanmaktayım. USB-2 girişine taktım, kontrol ediyorum fakat tanımlanamayan aygıt olarak uyarı veriyor arada ve sürekli USB tak çıkar sesi gelmekte...

xgidgodx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan
arkadaşlar aynı sorun bende mevcut. Kendi kendine aygıt çıkarıldı takıldı sesi geliyor ve fan sanki anlık duraksıyor. Çözümü bilen varmı kafayı yemek üzereyim

aonec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Caner Alptekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
++ Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Behram

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Abdurrahman
Yeni Drive kaldırın eski kullanın bide öyle deneyin

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler