Neler Yeni

Amerika Amazondan ürün aldım 1 aydır kargoya verilmedi

ZorTİnaYtİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Eyupcan
Merhaba arkadaşlar 6temmuzda resimdeki kulaklığı aldım 2 ile 22 ağustosta geleceğini söylüyor fakat bir ğrünün bunladar kargoya verilmesini beklemek böyle bir tarih arasında gelceğini bek inandırmıyor ğrünün fiyatıds değişti ben ne para iadesi nede farklı bir ürün istiyorum o ürünü göndeirrler değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada yapmam gereken bir şeyler varmı

Ekler

• IMG_6683.jpeg
    IMG_6683.jpeg
    272 KB · Hit: 86

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Ahmet Kocar
Gelir sabırlı olmalısınız Amerika çok uzak bir ülke.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Cengiz
Merhaba arkadaşlar 6temmuzda resimdeki kulaklığı aldım 2 ile 22 ağustosta geleceğini söylüyor fakat bir ğrünün bunladar kargoya verilmesini beklemek böyle bir tarih arasında gelceğini bek inandırmıyor ğrünün fiyatıds değişti ben ne para iadesi nede farklı bir ürün istiyorum o ürünü göndeirrler değil mi

Canlı Desteğe Sormak?

Adem0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Abdulkerim Alıntaş
canlı desteğe sordum yok gelcek cart curt diyo yorumlarda tecrübesi olan. Biri varmı diye sordm
ben ben Çin' den sipariş ettiğimde 15-20 gün içerisinde geliyor geçenlerde Hollanda'dan sipariş verdim Amazon üzerinden 1 hafta' da geldi senin durumun şöyledir kesin açıklayım uluslar arası kargo gönderirken gönderen firma konteyner tamamını doldurup gönderlerimse kargo satıcıya çok çok ucuza mal olur o yüzden o tarihten erken gelebilir konteyner doldurmaya çalışıyorlar' ki daha fazla kar oranı elde edebilsinler

ZorTİnaYtİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Eyupcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben ben Çin' den sipariş ettiğimde 15-20 gün içerisinde geliyor geçenlerde Hollanda'dan sipariş verdim Amazon üzerinden 1 hafta' da geldi senin durumun şöyledir kesin açıklayım uluslar arası kargo gönderirken gönderen firma konteyner tamamını doldurup gönderlerimse kargo satıcıya çok çok ucuza mal olur o yüzden o tarihten erken gelebilir konteyner doldurmaya çalışıyorlar' ki daha fazla kar oranı elde edebilsinler
olabilir ama tarihinde yetişir herhalde

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
617
İsim
Bahadır
degisebiliyor ne zaman gelecegi ben amazon uk dan klavye almistim 1 haftada gelecek yaziyordu 7 gunde geldi

deekk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Esen
Ürünün 150 euro üstü gibi. Bence iptal et. Geçmeyebilir gümrükten.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,635
İsim
Mehmet Aslan

yurtdışı ürünü normal sabredersen gelir , benim klavye italya dan Türkiye ye 3 haftada geldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,516
Üyeler
154,246
Son üye
mawisiz8w82828
Top Bottom