Neler Yeni

AMERİKADA LİSE NASIL OKURUM

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Onur
Peki amerikada bir türlü lise kazandım ve gittim mesela diyelim türk ve müslüman olduğum için ıkrçılığa maruz kalırmıyım ?

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Merhaba arkadaşlar öncelikle ben 10. sınıfa geçtim fen lisesi öğrensiyim 9. sınıfda dersleri saldığım için 80 ortalamayla malesef teşekkür aldım ama 10. sınıfta çalışıp 95-96 yapmak istiyorum ortalamayı üstüne iyi olan ingilizcemi C1 e geliştirip 11. sınıfta amerikaya gidip amerikada lise okumak istiyorum bunun yolları nelerdir yes programı falan varmış bundan başka program falan varmı sınavla girilebilen amerikada okuyan arkadşaımdan duyduğuma göre 8. sınıfta işlediklerimizi onlar 11 de işliyor falan diyordu doğru diyorsa lise benim için çok kolay olur altyapım falan çok iyi
Lise çok yakın bir hedef olmuş senin için üniversite için çabalaman daha mantıklı olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
burak
knk arkadaşım new jerseydeki liselere mail atmış sınava girmiş /100burs almış annesiyle gitmiş ya
akademik mi sporcu bursuyla mı gitmiş knk çok iyiymiş bu arada egefitness da sporcu bursuyla başvurup gitmişti sen nasıl gitmeyi düşünüyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki amerikada bir türlü lise kazandım ve gittim mesela diyelim türk ve müslüman olduğum için ıkrçılığa maruz kalırmıyım ?
knk her türlü daha iyi sosyal ortamlar felan olsun çok güzel deneyim olur kesinlikle sende dene bende gitmeyi umuyorum

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,931
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
hocam sat nasıldı konu hakkında bilgi verebilir misiniz? bu sene sonu girmeyi düşünüyorum ingilizce soruları nasıl? matematik kolay galiba iki üç örnek soru baktım ama genel olarak anlatırsanız çok sevinirim
Hocam matematik çok kolay ingilizce kısmında yazım noktalama birde bağlaçlarla çalışmaya başlayın ingilizceci harbi zor benim ingilizce c1 olmasına rağmen zorluyor

Top Bottom