Neler Yeni

Yardım Anakart bozulmuş olabilir mi?

AbduE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Abdusselam
İyi günler, akşam saatlerinde bilgisayarımda oyunyordum. Anlık elektrik kesintisi oldu ve yarın sabah devam ederim dedim. Sabah bilgisayarı açtığımda sistem açılmadığını farkettim ve format atmaya çalıştım. Format diskini yerleştirdim ve boot menüsünden usb belleğimi seçip çalıştırdım ancak windows loading ekranında takılıp kaldı. Usb diskini laptoptan formatlayıp tekrar denediğimde aynısı oldu. Bu sefer laptop diskimi takıp denediğimde aynı sorun tekrar çıktı. Bilgisayarımın garantisi bulunuyor. Sorun anakartta olabilir mi? Sorun anakart ise disbiritöre verebilirim.

denediğim yöntemler;
bios pili çıkarıp taktım resetledim
bios update
3 kere usb fat32 ile biçimlendirip 2 win11 1 1 win10 denedim.
diskleri değiştirdim aynı sorun devam ediyor.

anakart: asus h510m k

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emrullah yalçın
Ramleri çıkarıp taktınız mı 2 ram varsa birini takın veya Ramlarin yerini değiştirin sistemde ramla oynayın

AbduE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Abdusselam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ramleri çıkarıp taktınız mı 2 ram varsa birini takın veya Ramlarin yerini değiştirin sistemde ramla oynayın
Durum aynı hocam sistemi açmıypr bilgisayar açılıyor bios açılıyor ekran geliyor ama windows ne kuruluyor ne de açılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Durum aynı hocam sistemi açmıypr bilgisayar açılıyor bios açılıyor ekran geliyor ama windows ne kuruluyor ne de açıl
Muhtemel anakart galiba tüm donanımların durumu iyi.

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Cihan Mert Karagöz
Ekran kartını çıkarıp açmayı dener misiniz bir de

AbduE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Abdusselam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ssd yanmış. Garantiye götürdüm yenisi verdiler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,935
Üyeler
150,579
Son üye
Pazasco
Top Bottom