Neler Yeni

anakart önerisi lazım

Prexeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Burak Demir
Ne alaka 7600x işlemci ile msi anakart kullanıyorum 16 sn de pc açılıyor. Daha önce Asus b650m plus kullandım çekmediğim çile kalmadı. Armoury Crate güncellemesinden pc yi kullanamıyorduk. Bİr güncelleme atarlar fanlar stabil çalışmaz, sonra düzelttik derler bios sıfırlanır. Şu anda nasıldır bilmiyorum ama MSİ AM5 te Gayet stabil performans veriyor.
benim msi düzgün çalışıyor diye yazı yazacağına nete yazıp gerçekten sorunu var mıymış, yok muymuş görebilirdin knk. Ben demiyorum ki msi kullanan herkeste bu sorunlar olmak zorunda

ConquerorXIV

80+ Gold
expo açınca pc nin 1dk da açılması ve manyak gibi stabilite sorunları olması dışında sıkıntı yok, neredeyse herkeste olan bir sorun eğer nette aratırsan görürsün. Benim burda konuşmam bile hata xd çoğunuzun bir şey bildiği yok da zaman öldürüyorum işte napim
Mesaj otomatik birleştirildi:

verseler almam zaten napıcam o çöpü xd 500tl daha az vercem diye kaybettiğin performans ve akıcılığın haddi hesabı yok
hhahah aynen 3-5 fps için 500 değil 1000tl daha fazla ver sen ama bilmediğin konularda yanlış akıl verme

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Kağan UĞURLU
benim msi düzgün çalışıyor diye yazı yazacağına nete yazıp gerçekten sorunu var mıymış, yok muymuş görebilirdin knk. Ben demiyorum ki msi kullanan herkeste bu sorunlar olmak zorunda
O mantıkla msi dışında misal asus kullanan kimse sorun yaşamaz gibi bişey diyorsun. Ya da MSİ çok sorunlu bir markaymış gibi lanse ediyorsun. Ben de öyle olmadığını söylüyorum. Hiç bir veriye dayanmadan am5 anakartta msi alınmaz demek yanlış. Gerekli ayarları yaptığında pc content restore, power down enable gibi gayet iyi bir anakart.

Prexeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Burak Demir
hhahah aynen 3-5 fps için 500 değil 1000tl daha fazla ver sen ama bilmediğin konularda yanlış akıl verme
knk seni bir kaç yerde gördüm, bu forumda akıl verebilecek en son kişi sensin xd bence bi kendine bak

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Kağan UĞURLU
ryzen 5 7600 aldım anakart bakıyorum 5-6 arası
https://www.n11.com/urun/asrock-b65...a8E6oNNJULk2T-UnxSkG-njNuPK8X958aAv5-EALw_wcB
bunu gördüm internette türkçe yorumlarını bulamadım 7200 tam veriyormu bikmiyorum birde ram ve soğutuvu önerisi yaparsanız iyi olur
O fiyat bandında 2-3 tane anakart var arkadaşlar da atmışlar. İhtiyacına göre ssd sayısı hızı, ram desteği, usb sloth sayısı hangisi daha fazla ihtiyacını karşılıyorsa onu alabilirsin.

ConquerorXIV

80+ Gold
knk seni bir kaç yerde gördüm, bu forumda akıl verebilecek en son kişi sensin xd bence bi kendine bak
Senin gibi cahiller forumda türreyip yanlış bilgilendirme yapınca doğrusunu söylemek bize kalıyor

Çöp dediğin şey pny xlr8 markayı bilen bilir bilmeyenin boş yorum yapması kadar saçma bir durum yok

Prexeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Burak Demir
O mantıkla msi dışında misal asus kullanan kimse sorun yaşamaz gibi bişey diyorsun. Ya da MSİ çok sorunlu bir markaymış gibi lanse ediyorsun. Ben de öyle olmadığını söylüyorum. Hiç bir veriye dayanmadan am5 anakartta msi alınmaz demek yanlış. Gerekli ayarları yaptığında pc content restore, power down enable gibi gayet iyi bir anakart.
knk ben sana asus harika demiyorum, eski anakartım b650 plus dı ve çok faza sıkıntı yaşadım, nete baktığım da msi ddr5 anakartta expo açınca çok sıkıntı yarattığını gördüm ve çoğu kişinin benim yaşadığım sorunları yaşadığını görünce burada dile getirdim ama forumdaki hdp ye oy veren tayfadan farkı olmayanlar direkt olarak boş yaptı yani kısaca unlucky xd
not: dediğin ayarların hiçbiri durumu düzeltmiyor, milyon tane ayar denedim

Senin gibi cahiller forumda türreyip yanlış bilgilendirme yapınca doğrusunu söylemek bize kalıyor

Çöp dediğin şey pny xlr8 markayı bilen bilir bilmeyenin boş yorum yapması kadar saçma bir durum yok
markaya mı çöp dedim ben xd arkadan element uydurma

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Kağan UĞURLU
knk ben sana asus harika demiyorum, eski anakartım b650 plus dı ve çok faza sıkıntı yaşadım, nete baktığım da msi ddr5 anakartta expo açınca çok sıkıntı yarattığını gördüm ve çoğu kişinin benim yaşadığım sorunları yaşadığını görünce burada dile getirdim ama forumdaki hdp ye oy veren tayfadan farkı olmayanlar direkt olarak boş yaptı yani kısaca unlucky xd
Uyumluluk listesinden ramleri kontrol ettin mi? İlk aldığım kingstone ramler arızalıydı iade edip gskill z5 neo aldım. Sıkıntısız çalıştırıyor. Kingstone da mavi ekran, expo açtığımda reset atıp 4800 e düşme gibi sorunları yaşıyordum.

Prexeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Burak Demir
Uyumluluk listesinden ramleri kontrol ettin mi? İlk aldığım kingstone ramler arızalıydı iade edip gskill z5 neo aldım. Sıkıntısız çalıştırıyor. Kingstone da mavi ekran, expo açtığımda reset atıp 4800 e düşme gibi sorunları yaşıyordum.
g skill flare x5 6000-30 2x16 var hala daha kullanıyorum. Yeni anakartımda böyle bir sorun yok ayrıca ilk başta alırken msi sıkıntılı falan mı diye bakmadan arkadaşıma da aynı setupı dizdim ve aynı sorunu o da yaşadı

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Kağan UĞURLU
g skill flare x5 6000-30 2x16 var hala daha kullanıyorum. Yeni anakartımda böyle bir sorun yok ayrıca ilk başta alırken msi sıkıntılı falan mı diye bakmadan arkadaşıma da aynı setupı dizdim ve aynı sorunu o da yaşadı
Şu an ne kullanıyorsun?

ConquerorXIV

80+ Gold

markaya mı çöp dedim ben xd arkadan element uydurma
Konuştukça batıyorsun daha ne dediğnin farkında değilsin hahh Cevap verme çocuk

Top Bottom