Neler Yeni

Anakartimda ne olduğunu bilmediğim parça?

Arda_53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Arda KÜÇÜKİSLAMOĞLU
Beyler DDR2 bir anakartım vardı benim , maalesef bozuldu . Böyle adını bilmediğim bir parça var ne işe yaradigini da bilmiyorum , bozulmasının nedeni bunun bozulmuş olması olabilir mi ?
Kabloları kesilmiş , bunun ne olduğunu bilen bana yardımcı olabilir mi ?

Ekler

• IMG_20231104_165723_729.jpg
    IMG_20231104_165723_729.jpg
    3.1 MB · Hit: 50
Buzzer bu, sistem açılmadığı zamanlarda ötme sesi ile sorunlu parçayı bildiren alet diye geçer. Anakartın üstünde bir yere takılır, takıldığı yeri hatırlayamadım şimdi.

Arda_53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Arda KÜÇÜKİSLAMOĞLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buzzer bu, sistem açılmadığı zamanlarda ötme sesi ile sorunlu parçayı bildiren alet diye geçer. Anakartın üstünde bir yere takılır, takıldığı yeri hatırlayamadım şimdi.
Bide anakartimda buna benzer bir şey var , anakart çalıştığı zaman bunda rakamlar yanardı fakat bozulduktan sonra daha ışıkları yanmıyor nedeni ne olabilir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide anakartimda buna benzer bir şey var , anakart çalıştığı zaman bunda rakamlar yanardı fakat bozulduktan sonra daha ışıkları yanmıyor nedeni ne olabilir ?
İşlemci fani dönmekte , elektrikte alıyor ama PC bir türlü acilmiyor PSU da ' da herhangi bir sıkıntı yok , çözümünü bir türlü bulamadım

Ekler

• images.jpeg
    images.jpeg
    19.6 KB · Hit: 15

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili

İşlemci fani dönmekte , elektrikte alıyor ama PC bir türlü acilmiyor PSU da ' da herhangi bir sıkıntı yok , çözümünü bir türlü bulamadım
Hocam siz bu pc'yi nereden aldınız? :D 4 sıra sayaç bu hata kodu için kullanılabilir. programlanırsa saat derece falanda gösteriyor sadece sayı olarak.

Arda_53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Arda KÜÇÜKİSLAMOĞLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam siz bu pc'yi nereden aldınız? :D 4 sıra sayaç bu hata kodu için kullanılabilir. programlanırsa saat derece falanda gösteriyor sadece sayı olarak.
Reis benim bu anakart çok eskiden kalma 😆

Fakat dediğim gibi Anakart bozulduktan sonra bu artık yanmamaya başladı bir turlude sorunu bulamadım

Top Bottom