Neler Yeni

Çözüldü✓ anakartımı satmadan önce ve sonra ne yapmalıyım

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Efe Erdoğan
anakartımı ve işlemcimi satacağım anakartı satmadan önce ve sonra ne yapmam gerek satmadan önce format driver silme veyahut aldıktan sonra format gerekli mi format atmayı hiç istemiyorum çok oyun dosya video vs var yedeklemeside yeniden yüklemeside bi hayli zor olur formatsız olur mu

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,121
İsim
Hamza Ziya Üstün
Hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Anakarttan rami ve varsa ssd yi çıkaracaksınız sadece

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Efe Erdoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Anakarttan rami ve varsa ssd yi çıkaracaksınız sadece
tamamdır hocam allah razı olsun sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim mevcut anakartın driveri falan yok demi silmeme gerek yok bişeyi kusura bakmayın tekrarlıyo gibi oldu ama ilk kez böle bişi deneyeceğim korkuyorum biraz

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,121
İsim
Hamza Ziya Üstün
Bütün driver dosya belge oyun vs ler ssd veya hdd de değolanır hocam. Anakart sadece parçaların birbiriyle iletişim kurması için gibi düşünebilirsiniz

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Efe Erdoğan
Bütün driver dosya belge oyun vs ler ssd veya hdd de değolanır hocam. Anakart sadece parçaların birbiriyle iletişim kurması için gibi düşünebilirsiniz
hay allah ömrünü uzun etsin be hocam sağol endişeliydim biraz anakartıda 2.el alcam aklıma binbir türlü pislik soktular yok sağlam karta bozuk deyip bozuğunu göndermesinler sağlamı alıp türlü türlü senaryolar diyorum param güvende iyi sistem yok efendim dolandırılcan şöyle böyle bi sistem yenileyim dedim bin pişman ettiler

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,121
İsim
Hamza Ziya Üstün
Eğer param güvende ile satıyorsanız problem gerçekten yaşayabilirsiniz. Elden satmayı tercih edin ya da önce para sonra kargo yağın

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,121
İsim
Hamza Ziya Üstün
Siz sağlam kartı gönderirseniz alıcı dolandırıcıysa bozuğuyla değiştirip geri gönderebilir. Param güvende sadece alıcıyı koruduğundan satmak pek mantıklı değil. Ufak tefek şeylerde problem olmaz ama çok pahalıysa dediğim gibi önce parayı alın

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Efe Erdoğan
Siz sağlam kartı gönderirseniz alıcı dolandırıcıysa bozuğuyla değiştirip geri gönderebilir. Param güvende sadece alıcıyı koruduğundan satmak pek mantıklı değil. Ufak tefek şeylerde problem olmaz ama çok pahalıysa dediğim gibi önce parayı alın
3500 lira hocam benim satacağım aletler. aletlerin üstüne anlaşılmayan bir işaret koysam ve desem ki bu benim ürünüm değil sahibinden tarafı destek vermez mi acaba

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,121
İsim
Hamza Ziya Üstün
Çoğunlukla destek vermiyor bildiğim kadarıyla hocam. İnternette ufak araştırma ile pek çok şikayet bulabilirsiniz

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,213
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
tamamdır hocam allah razı olsun sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim mevcut anakartın driveri falan yok demi silmeme gerek yok bişeyi kusura bakmayın tekrarlıyo gibi oldu ama ilk kez böle bişi deneyeceğim korkuyorum biraz
Windows keyi genelde anakarta gömülüyor bi tek windowsunu kaybedersin ya da taşırsın keyini

Top Bottom