Neler Yeni

Anakarttaki ekran kartı slotunun mandalı çıktı (YARDIM)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet 100
Dün bilgisayarımın içini temizledim sadece kuru bez ve saç kurutma makinesi kullandım. Sorun şu ki Ekran kartı takılacak olan slodun mandalı yerinden çıkmış.Bu takılabilir mi? Bu olmadanda ekran kartını takıp çıkarabilir miyim? Mandalda yada slodda kırık vs. yok. Bilen biri varsa yardımcı olabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
emre yokuş
fotoğraf ekleyebilirsen çok iyi olur dostum

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Talat
Dün bilgisayarımın içini temizledim sadece kuru bez ve saç kurutma makinesi kullandım. Sorun şu ki Ekran kartı takılacak olan slodun mandalı yerinden çıkmış.Bu takılabilir mi? Bu olmadanda ekran kartını takıp çıkarabilir miyim? Mandalda yada slodda kırık vs. yok. Bilen biri varsa yardımcı olabilir mi?
bende basta kırdım sanıyordum meger cıkıyormus o geri takılır korkacak bişey yok takmadım hala duruyor öylecene..

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet 100
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende basta kırdım sanıyordum meger cıkıyormus o geri takılır korkacak bişey yok takmadım hala duruyor öylecene..
Anakart Asus B450 M K II modeli. Mandalda herhangi ezilme yada kırık yok.Eğer takılabiliyorsa ekran kartını çıkarmam gerek ama Kart zor çıkıyor yerinden. Slodun kırılmasından korkuyorum açıkcası. 1 yıl garantiside var.

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Talat
Benim kide öyle nedense mandala bastırınca cıkması gerekıyor kolayca ama benımkide yerinden oynamadı zorlayınca cıktı geldi yeni ekran kartını taktım öylecene kaldı usgrasmadım bida.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet 100
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki bu takılır mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,286