Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Android 11 Projeksiyon Cihazı HD 1750TL(NAYSLA 1600TL)

DarylE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Mehmet Ensar Pulcu

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,598
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
sisteme geç giriyorlardır . 3-4 arkadaşın da saat farkları ile işlendi sisteme
Muhtemelen yoğunluktandır. Bir uçakta muhtemelen yüzlerce belki binlerce ufak paket vardır :D

Firat69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Firat Dicle
Ağa bu garip bi durum yazilim atmayi mi unuttular cihaza geçmiş olsun Rom flashlamak gibi bi çözüm olur mu bilemedim daha bilgili arkadaslar vardir illakı ama çok saçma Smart Projector diye bi yaziyla aciliyor cihaz sonrasinda Android menusu geliyor ekrana normalde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde arkadaşlar ürün ile ilgili başlık açabileceğim neresi var forumda teknik konularla ilgili fikir alisverisi yapabilecegimiz bir konu açsak ürün ile alakali?
Aynı sorun bende de var. 1 hafta önce geldi cihaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Atalay Korun
Fırat selamlar dostum arkadasların yazdigi birbyontem var deneyebildin mi?

Firat69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Firat Dicle
Fırat selamlar dostum arkadasların yazdigi birbyontem var deneyebildin mi?
Merhaba Atalay,HDMI takılı iken, source tuşunu denedim sonuç yok.İlk açılışta tanıtım videosu çıkıyor sonrasında HDMI kablosunu takın uyarısı geliyor. Bütün tuşlara aynı anda bastım yine sonuç yok

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Yusuf Kaplan
Kapıda ödeme yapmadım, MNG kargo ile geldi. Cihazın herhangi bir sıkıntısı da yok çalışıyor sadece çok fazla ısınıyor
ısınınca kapanma vs oluyor mu ve ortalama kac saat kullanıyorsun cok ısınma oluyor?

Merhaba Atalay,HDMI takılı iken, source tuşunu denedim sonuç yok.İlk açılışta tanıtım videosu çıkıyor sonrasında HDMI kablosunu takın uyarısı geliyor. Bütün tuşlara aynı anda bastım yine sonuç yok
baska bır konuda bır arkdas
Hocam bir videonun altında yorumlarda gördüm aynı sorunu yaşayanları çözüm olarak şöyle yazmışlar "ekranı işaret eden kontrol tuşuna basın,sağ-aşağı-sol"herkes de olmadığını yazmışlar ama düzelenler varmış istersen deneyebilirsiniz size kalmış ama bir sorumluluk kabul etmiyorum denerseniz haber edersiniz hocam ek olarak bu olmazsa kumandayı cihaza tutup "yukarı,sağ,aşağı,sol"yapın ana ekran geliyor yazmışlar

yontemını vermıs. denesene. bırkac kısı calıstı vs demıs

denedıkten sonra olup olmadıgını yazarsan sevınırım

Firat69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Firat Dicle
ısınınca kapanma vs oluyor mu ve ortalama kac saat kullanıyorsun cok ısınma oluyor?

baska bır konuda bır arkdas
Hocam bir videonun altında yorumlarda gördüm aynı sorunu yaşayanları çözüm olarak şöyle yazmışlar "ekranı işaret eden kontrol tuşuna basın,sağ-aşağı-sol"herkes de olmadığını yazmışlar ama düzelenler varmış istersen deneyebilirsiniz size kalmış ama bir sorumluluk kabul etmiyorum denerseniz haber edersiniz hocam ek olarak bu olmazsa kumandayı cihaza tutup "yukarı,sağ,aşağı,sol"yapın ana ekran geliyor yazmışlar

yontemını vermıs. denesene. bırkac kısı calıstı vs demıs

denedıkten sonra olup olmadıgını yazarsan sevınırım
bunu denemedim. Akşam deneyip sonucu yazarım.

Top Bottom