Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Android 11 Projeksiyon Cihazı HD 1750TL(NAYSLA 1600TL)

tolga_A

80+
tesekkur edrım ama ayarlarda kontrast dıye bırsey yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

burada hakkımzıdaya gırdım ama altta o buton yok. cıkmıyor bende. nasıl cozerım?
EDİT: hakkımızda yerinde 2 kez ok tusuna basınca acılıyormus. guncel surumu olabılır bılmıyorum. bulamayanlar ıcın
hocam yukarıdaki yerde hy 300 geliştirici seçeneklere giriş var.Orada contrast da var.Bir deneyiniz bakalım sizde olacakmı?Sonucu paylaşırsanız sevinrim 05.54 de gözüküyor...Birde şunu sorayım:Kasanın arkasında cihazda küçük bir toplu iğne deliği gibi delik varmı?Şimdiden teşekkür ederim...

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Yusuf Kaplan
hocam yukarıdaki yerde hy 300 geliştirici seçeneklere giriş var.Orada contrast da var.Bir deneyiniz bakalım sizde olacakmı?Sonucu paylaşırsanız sevinrim 05.54 de gözüküyor...Birde şunu sorayım:Kasanın arkasında cihazda küçük bir toplu iğne deliği gibi delik varmı?Şimdiden teşekkür ederim...
o ayarları buldum yaptım. gamma degısıtırme ıyımıs onu yapmamıstım onu da yaparım. kesınlıkle gunduz ıcın standart yetersız. parlaklık vs oynamak lazım. ve videodaki gibi priz yerı ustunde bır delık var baska yok. reset ıcın dıyorsan ayarlardan resetleme yapılabılıyor cıhaza

tolga_A

80+
eyvallah hocam.Ama benim dediğim delik bu cihazdaki.Arkada çok küçük bir delik.Büyütürsen göreceksin.
HDMI soketinin altında...
1707935075554.png

Benim dediğim Reset o değil hocam program ve yazılımla ayrıca atılan reset...youtube hy 300 hard reset yazarsanız gelecektir.

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,475
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
Arkadaşlar TKGT ye verildi demek ne anlama geliyor acaba?

Screenshot_2024-02-15-13-46-52-449_com.android.chrome.jpg

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Yusuf Kaplan
O konuda haklisin dostum lümeni dusuk oldugu icin cihazin çok üstün bir performans bekleme
Hocam ben bu projeksiyona Bluetooth kulaklıgi bagliyorum baglanma sesi vs de geliyor ama ses yine de projeksiyondan geliyor. Ne yapmam lazım?

tolga_A

80+
hayırlı akşamlar.Büyük bekleyişten ve sabırdan sonra cihaz geldi
MNG kargo ile geldi.Cihaz vadedilenin aynısıydı.Yüklüydü.Sorunsuzdu.
Usb,Hdmı,bluetooth,wifi ve diğer alanları denedim,sorun yoktu hepsi çalıştı çok şükür.
Geliştirici seçeneklerini açtım.Parlaklık ,kontrast v.s ayarlarını istediğim gibi yaptım.
Google Play vardı sorun olmadan açtım.
Disney yoktu.Apk indirdim.Usb ye attım.Kendi uygulaması olan file managerden yükledim.Sorunsuz açtım film izledim.
Cihazı önce yarım saat sonra 1 saat çalıştırdım.Ilıklaşıyor ama el yakacak şekilde ısındığını görmedim.
Toza karşı dayanıksız .Bana göre büyük sorun.Dışı plastik olunca toz yapışıyor.Dikkatli olmak lazım iç merceklere kaçabilir.görüntü bozulabilir.
Gelelim chrome ye:) Çalıştıramayanlar olmuştu.Kendi kumandasıyla çalışmadı bende.Hemen bir wireles mouse takarak chrome çalıştırdım.İstediğin yere gir çık...
Cihaz gelmeden oldukça uygun powerway bluetooth hoparlör almıştım.Önce kesik kesik bağlandı.sonra cihazı aç kapa yaptım.Sorunsuz bağlandı sesde harika.
Kendi seside tiz bulmazsanız bence çok yeterli.
Seneye maçlar trt de.Googleplaydan tabii uygulamasınıda indirdim.
Süper bir şey beklemiyordum.Görüntü kendinize göre ayarladığınızda yeterli bence.
Umarım herkes bir an önce kavuşur ve hayırlısıyla kullanır.
Sorularınız olursa lütfen sorunuz.Cevaplamaya çalışırım.

cureshut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
kürşat
2350 TL ye siparis verdim aliexpressten vergi dahil. sizce fiyat nasil. İptal edip baska firsatmi beklesem. Hy350 de aldim ama heralde o gelmeyecek.

yec44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
yunus emre
şu adımdan 10 dk sonra türk kargolarına teslim etmek oluyordu. 16:58 mesai bitimine gelmiş yarına kalmış
,
1708018531866.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,561
Üyeler
141,454
Son üye
dnykaya
Top Bottom