Neler Yeni

android telefonlarda insgtramda kasma sorunu düzelirmi

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
öncelikle kendime yeni telefon alıcam iphone 11 düşünyorum ama 7500tl iphone 11 e çok gibi geliyo androide yönelcem ama insgtramda video çekerken fln kasıyor poco x3 pro fln düşünyorum yada xiaomi note serisinden şuan kullandığım telefon iphone 7 bu kalitede hem güzel kameralı hemde instgramda kasmayacak şekilde video çekebilmemi sağlayabilecek bir androidtelefon varmıdr
Mesaj otomatik birleştirildi:

@BaşaramadıkAbi @Evil Belief

Erda Yıldırım

80+ Gold
öncelikle kendime yeni telefon alıcam iphone 11 düşünyorum ama 7500tl iphone 11 e çok gibi geliyo androide yönelcem ama insgtramda video çekerken fln kasıyor poco x3 pro fln düşünyorum yada xiaomi note serisinden şuan kullandığım telefon iphone 7 bu kalitede hem güzel kameralı hemde instgramda kasmayacak şekilde video çekebilmemi sağlayabilecek bir androidtelefon varmıdr

instagram'mı kasıyormuş?

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
instagram'mı kasıyormuş?
Video çekerken + Reels izlerken + Story izlerken + Sohbetten ana menüye / ana menüden mağazaya falan hızlıca gir çık yaparsan takılmalar oluyor. O yüzden ben sadece takip ettiğim kişilerin postlarını izliyorum.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Telefonla alakalı olduğunu sanmıyorum. İnstagram ilk önce IOS da çıktı sonra Android e geldi düzeltmiyorlar işte :/

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Enis Solak
Ben mecburiyetten oppo a 15s aldım, instagramdaki bazı 4k videolar ( 4k olduklarından tam emin değilim ) ve görüntü kalitesi çok yüksek olan videolar bu telefonda aşırı derecede takılarak gidiyor ama seste çok fazla sorun olmuyor, şu üni bitsin değiştirmeyi düşünüyorum bende.

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Video çekerken + Reels izlerken + Story izlerken + Sohbetten ana menüye / ana menüden mağazaya falan hızlıca gir çık yaparsan takılmalar oluyor. O yüzden ben sadece takip ettiğim kişilerin postlarını izliyorum.
Telefonla alakalı olduğunu sanmıyorum. İnstagram ilk önce IOS da çıktı sonra Android e geldi düzeltmiyorlar işte :/
hocam bide bi anlaşmamı ne varmış instgramla apple ın androide de gelirmi bu anlaşma

En İyi Cevap
3
Hocam Mi11T Pro çıkacak isterseniz ona bir göz atın.

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En İyi Cevap
3
https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...nt=HBCV0000062KI4&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c fazla ucuz (!)

mi serisi alırsam 10t veya pro sunu alırım
Hocam düz Mİ 11T diyecektim diyat olarak 500dolar 5k civarında olur diye tahmin ediyorum. 11TPro da 700 civarı ona da bütçeniz yeter ancak daha 2 gün önce tanıtılan modeller fiyatları normal seviyeye gelince alınır. Yardımcı olmaya çalışıyorum iğneleyici laflara gerek yok. Zaten yazının sonunda ÇIKACAK yazdım. Fırsatçı satıcılara bakmayın.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,208
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Ben mecburiyetten oppo a 15s aldım, instagramdaki bazı 4k videolar ( 4k olduklarından tam emin değilim ) ve görüntü kalitesi çok yüksek olan videolar bu telefonda aşırı derecede takılarak gidiyor ama seste çok fazla sorun olmuyor, şu üni bitsin değiştirmeyi düşünüyorum bende.
A15S' in işlemcisi çok kötü belki ondan olabilir.

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Hocam düz Mİ 11T diyecektim diyat olarak 500dolar 5k civarında olur diye tahmin ediyorum. 11TPro da 700 civarı ona da bütçeniz yeter ancak daha 2 gün önce tanıtılan modeller fiyatları normal seviyeye gelince alınır. Yardımcı olmaya çalışıyorum iğneleyici laflara gerek yok. Zaten yazının sonunda ÇIKACAK yazdım. Fırsatçı satıcılara bakmayın.
tm api ne kızıyorsun
tasarımı güzel olursa neden alınmasın 500 dolar 4.5k civarına geiyor

En İyi Cevap
3
Top Bottom