Neler Yeni

Android tv box önerisi ?

Mustafa Emre Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Mustafa emre koç
Instagram
Mustafae_k
Bütçe
2500
2500 lira bütçem var pek bi bilgim yok android tv ler hakkında önerilerinize açığım ne almalıyım ?

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Muhammet Kürkçü
2500 lira bütçem var pek bi bilgim yok android tv ler hakkında önerilerinize açığım ne almalıyım ?
Hocam tüm cihazlar birbirinin aynısı açıkcası. Genel olarak işlemciler aynı çevredeki donanım değişiyor. Next star 4k falan alabilirsiniz hocam o kadar çıkmaya gerek yok bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Android tv den kasıt tv box değilmi?

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Enes Sayar
Hocam tüm cihazlar birbirinin aynısı açıkcası. Genel olarak işlemciler aynı çevredeki donanım değişiyor. Next star 4k falan alabilirsiniz hocam o kadar çıkmaya gerek yok bence.

bütçeye bakılırsa box istiyor

Mustafa Emre Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Mustafa emre koç
Instagram
Mustafae_k
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

2.5k ya tv nerden bulalım hocam :D

palodayı

80+ Silver

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar

YazılımKafa

80+ Silver
Xiaomi Mi box s 4k 2. nesil var. Kullanıyorum . Fare ve klavye desteği yok bence eksi. Gamepad desteği var. Genel olarak akıcı. Ara sıra hataları oluyor. Google chromecast var 4k. Onu denemedim ama genel olarak xiaomi den daha hızlı stabil diyorlar. Google ın olduğu için muhtemelen öyledir.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Muhammet Kürkçü

Kendime ve annemlere aldım 2 yıldır kullanıyoruz gayet iyi fiyatına göre alabilirsiniz.
2. Nesil daha ucuzken 1. Nesil önermek? Mi box ile ilgili gerçekten çok fazla iyi yorum ama kötü yorumda azımsanmayacak kadar fazla.
Xiaomi Mi box s 4k 2. nesil var. Kullanıyorum . Fare ve klavye desteği yok bence eksi. Gamepad desteği var. Genel olarak akıcı. Ara sıra hataları oluyor. Google chromecast var 4k. Onu denemedim ama genel olarak xiaomi den daha hızlı stabil diyorlar. Google ın olduğu için muhtemelen öyledir.
Gerçekten harici bir klavye mouse takamıyornuyuz?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
next 4k kullanıyorum idare eder alınabilir ama ben 1900 e almıştım en son gördüğümde 1500 dü

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Muhammet Kürkçü
Çok
next 4k kullanıyorum idare eder alınabilir ama ben 1900 e almıştım en son gördüğümde 1500 dü
Hocam pahalıya almışsınız hocam. Bende aldım daha kargoda acaba artı eksiklerinden kısaca bahsedermisiniz hocam?

Çok hocam pahalıya almışsınız hocam. Bende aldım daha kargoda acaba artı eksiklerinden kısaca bahsedermisiniz hocam?

Top Bottom