Neler Yeni

Animasyon Yarışması Destek

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Abdullah Yaman
Motion Capture teçhizatı üreten Rokoko'nun animasyon yarışmasında ilk 5'e girdim. Videonun yorumlarında en çok oy alan animasyon 3D sektörü için çok değerli ödüller kazanacak. "5. Fere" yazarak ve mümkünse animasyonla alakalı İngilizce ufak bir yorum yazarak oy verebilirseniz çok çok büyük destek olmuş olursunuz. Her bir yorum çok önemli. Şimdiden teşekkürler 🙏

Keyfen

80+ Bronze
hocam çok tebrik ederim eline koluna sağlık elimizden geleni yaparız. hangi programla nasıl yaptığına dair bizlere bir bilgilendirici videon ya da yönlendirmen olursa çok sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Abdullah Yaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam harika işler çıkarılmış ama seninki cidden çok farklı olmuş eline sağlık. İnsan imreniyor :)
Çok teşekkür ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam çok tebrik ederim eline koluna sağlık elimizden geleni yaparız. hangi programla nasıl yaptığına dair bizlere bir bilgilendirici videon ya da yönlendirmen olursa çok sevinirim.
Çok teşekkürler. Karakteri sıfırdan Blender'da yaptım. Textureları Substance Painter'da. Render'ı da aynı şekilde Blender'da aldım. Yapım aşamasından birkaç görsel ekliyorum :) Sorularınız olursa zevkle cevaplayabilirim.

Ekler

• RkExp.png
    RkExp.png
    1.3 MB · Hit: 44
  • Fere_Still_4.1.1 copy.png
    Fere_Still_4.1.1 copy.png
    2.8 MB · Hit: 43
  • FereViewportRokoko.png
    FereViewportRokoko.png
    567.6 KB · Hit: 41
Son düzenleme:

Keyfen

80+ Bronze
Çok teşekkür ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok teşekkürler. Karakteri sıfırdan Blender'da yaptım. Textureları Substance Painter'da. Render'ı da aynı şekilde Blender'da aldım. Yapım aşamasından birkaç görsel ekliyorum :) Sorularınız olursa zevkle cevaplayabilirim.
valla bende çok isterim bu tarz şeyleri yapmayı teşekkür ederim attıkların için, bu tarz bir içerik paylaşmayı düşünürmüsün forumda videolarla beraber çok fazla insan ilgilenecektir diye düşünüyorum

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Elinize sağlık oyumu verdim yorumumu yazdım çok başarılı iş çıkarmışsınız umarım kazanırsınız.

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Yusuf Eroğlu
Motion Capture teçhizatı üreten Rokoko'nun animasyon yarışmasında ilk 5'e girdim. Videonun yorumlarında en çok oy alan animasyon 3D sektörü için çok değerli ödüller kazanacak. "5. Fere" yazarak ve mümkünse animasyonla alakalı İngilizce ufak bir yorum yazarak oy verebilirseniz çok çok büyük destek olmuş olursunuz. Her bir yorum çok önemli. Şimdiden teşekkürler 🙏
Eline sağlık çok iyi iş çıkartmışsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Abdullah Yaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkürler. Yarışmanın sonlanmasına bir iki günlük zaman kaldı her yorum gerçekten çok önemli. Şu anda kendi imkanlarımla alamayacağım mocap kıyafetini kazanmam gelecek çalışmalarım için çok kritik.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Abdullah Yaman
sıralamayı nerden bakıyoruz
Yorum sayıları. Benim animasyonum 217 yorumla 2. Sırada. Oscar The Graceful adlı animasyon 310 yorumla birinci sırada. Ne yazık ki oy toplama oyununa dönüştü ilk 5 seçildikten sonra bu aşama.

EmreUzn3

80+ Bronze
Yorum sayıları. Benim animasyonum 217 yorumla 2. Sırada. Oscar The Graceful adlı animasyon 310 yorumla birinci sırada. Ne yazık ki oy toplama oyununa dönüştü ilk 5 seçildikten sonra bu aşama.
Facebook Grublarına , Başka Forumlar , Yotube vb ... oradan destek yardım istemediyseniz isteyin destek gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Abdullah Yaman
Facebook Grublarına , Başka Forumlar , Yotube vb ... oradan destek yardım istemediyseniz isteyin destek gelir
Şimdi bir foruma daha yazdım. Ne yazık ki Facebook kullanmıyorum. Destek isteyebileceğim yerler sanırım bitti :D Sizlerin de aklınıza gelen yerler olursa paylaşabilirseniz gerçekten harika olur. 🙏

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,501
Üyeler
158,110
Son üye
slaygamer6
Top Bottom