Neler Yeni

Anime ve Mangalar hakkında soru sorun.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Uzun zamandır anime izleyip manga okuyorum. Ve tonlarca seri okudum diye bilirim. Nedenini sorarsanız hoşuma gittiği için okuyorum belli nedeni yok. Aklınızda bir anime veya manga hakkında soru var ise sorabilirsiniz. Ama spoiler vermemeye özen gösterin. Öneri istiyor iseniz hangi türden hoşlandığınızini söylemeniz yeterli.

Alposki

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Alp Yalçın
Uzun zamandır anime izleyip manga okuyorum. Ve tonlarca seri okudum diye bilirim. Nedenini sorarsanız hoşuma gittiği için okuyorum belli nedeni yok. Aklınızda bir anime veya manga hakkında soru var ise sorabilirsiniz. Ama spoiler vermemeye özen gösterin. Öneri istiyor iseniz hangi türden hoşlandığınızini söylemeniz yeterli.
süikast sınıfını izlediysen yada okuduysan düşüncen nedir ben çok beğendim izlediğimde.

muskA

80+ Silver
Benim bi arkadaşım var oturup 2 saat anime izliyo,
neden bu kadar bağımlı kalıyonuz ? :D

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Seriden seriye değişiyor. Bazı animelerin konusundan dolayı çok ilgi çekici oluyor ve bir daha ki bölümü merakından dolayı uzun saatler izliyebiliyoruz

Levi Ackerman

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,456
İsim
Musab
Animeye özel durum değil bence sevdiğim diziyi oturur 6 saat de izlerim. Mesela Lucifer resmen gün boyunca izlemiştim keza Game Of Thrones 'suda.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
süikast sınıfını izlediysen yada okuduysan düşüncen nedir ben çok beğendim izlediğimde.
Koro sensei çok kaliteli kareketler olmuş keşke hakkında daha çok bilgi verseydiler. Diğer güzel kareketer ise karma idi ortama çok iyi olmuştu. Kısaca çerezlik anime. O öğretmen ile ilgili anime seviyorsan gto bakmanı öneririm
@Alposki

Alposki

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Alp Yalçın
Koro sensei çok kaliteli kareketler olmuş keşke hakkında daha çok bilgi verseydiler. Diğer güzel kareketer ise karma idi ortama çok iyi olmuştu. Kısaca çerezlik anime. O öğretmen ile ilgili anime seviyorsan gto bakmanı öneririm
cevaplamışsın görmedim pardon öneri için bu tarz bir anime arıyordum bende deidm keşke biraz daha bilgi verseler spoilersız anlatamıyorum ama karakterler çok ilginçti ver koro sensei cidden sevdiğim karakterler arasında üst sıralara oynar :) düşüncen için saol dediğin animeye bakıcam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Alposki
gto nun konusu tam olarak ne kısaca açıklayabilir misin?

son olarak sorduğum soruyu cevaplıycak mısın?

Son düzenleme:

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
cevaplamışsın görmedim pardon öneri için bu tarz bir anime arıyordum bende deidm keşke biraz daha bilgi verseler spoilersız anlatamıyorum ama karakterler çok ilginçti ver koro sensei cidden sevdiğim karakterler arasında üst sıralara oynar :) düşüncen için saol dediğin animeye bakıcam.

gto nun konusu tam olarak ne kısaca açıklayabilir misin?
Baş kareketlerimiz Onizuka eski bir bilinen çete üyesi daha sonra öğretmen olma kararı alıyor ama iyi bir okuldan mezun olmadığı için kolay kolay kabul edilmiyor diğer okulara bir nedenden dolayı (söylersem spoiler olur) özel bir okula seçiliyor ve rehber öğretmeni olduğu sınıf bir nedenden dolayı problemli çocuklar ile dolu. Onizuka öğrencileri ile olan samimiyeti ile problemleri çözüyor. Baya komik seri kesinlikle izle

Alposki

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Alp Yalçın
Baş kareketlerimiz Onizuka eski bir bilinen çete üyesi daha sonra öğretmen olma kararı alıyor ama iyi bir okuldan mezun olmadığı için kolay kolay kabul edilmiyor diğer okulara bir nedenden dolayı (söylersem spoiler olur) özel bir okula seçiliyor ve rehber öğretmeni olduğu sınıf bir nedenden dolayı problemli çocuklar ile dolu. Onizuka öğrencileri ile olan samimiyeti ile problemleri çözüyor. Baya komik seri kesinlikle izle
süikast sınıfının tadını vericek mi bakalım bir göz atıcam :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Muri

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Biraz kötü anlatım ama izle. Seni en çok güldüren animelerden biri olacağının garantisini veririm

DonanımFikir

Fikr-i Donanım
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,595
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
konu açmıştım biliyorsunuz anime başlangıcı için
bana biraz koyu lazım
senaryosu bol keyifle izleeceğim anime
+15 olabilir

• Beğen
Reaksiyonlar: Muri
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,426
Üyeler