Neler Yeni

Animus Projesi Assassin's Creed Odyssey Türkçe yama Uplay ile uyumlu mu?

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
Türkçe olmayınca beni pek sarmıyordu ama şimdi saracaktır :D
Birde haritada mavi ünlem işaretiyle gözüken görevler bende ingilizce ve görüntü kaliteside normalden kötü karakter konuşmaları yok sadece fotoğraf olarak gözüküyor denedikten sonra sende de aynı şekilde olup olmadığını söyleyebilir misin?

Satashke

80+ Bronze
Epic Games indirimlerinde Assassin's Creed Odyssey Deluxe Editionu aldım. Fakat Epic Games Uplay ve Steam'in yarı hızında indirdiği için oyunu Uplay üzerinden indirdim. Animus Projesi Türkçe yamanın bedava olan versiyonunu kuramıyorum. Oyunu baştan Epic Games üzerinden indirmem gerekir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yama Link: https://animusprojesi.com/assassins-creed-odyssey/

NOT: Youtube kanallarında bulunan videoyu izledim ama dosyalar bire bir aynı değil.
Hocam Ubisoft Connect ten orjinal Odyssey indirdim. Sadece ana oyun var bende. Sitedeki Ana oyun yamasını indirdim. Nasıl kurabilirim? Çoğu insanda sorun olmuş

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
Hocam Ubisoft Connect ten orjinal Odyssey indirdim. Sadece ana oyun var bende. Sitedeki Ana oyun yamasını indirdim. Nasıl kurabilirim? Çoğu insanda sorun olmuş
Ben oyunu sileli 1 haftadan fazla oluyor. Fakat C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin's Creed Odyssey dosyasına, siteden indirdiğin yama dosyası içindeki dosyaları atıp(Yamayı silen zımbırtı hariç) teker teker kurmayı deneyebilirsin. Galiba o şekilde yapmıştım.

Animus ve Ac odyssey yamayı oyun klasörlerüne atıp ikisini de kur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bu şekilde kurdum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu şekilde gözüküyor.
hocam ben kuramadım yardımcı olur musunuz

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Melih k.
Epic Games indirimlerinde Assassin's Creed Odyssey Deluxe Editionu aldım. Fakat Epic Games Uplay ve Steam'in yarı hızında indirdiği için oyunu Uplay üzerinden indirdim. Animus Projesi Türkçe yamanın bedava olan versiyonunu kuramıyorum. Oyunu baştan Epic Games üzerinden indirmem gerekir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yama Link: https://animusprojesi.com/assassins-creed-odyssey/

NOT: Youtube kanallarında bulunan videoyu izledim ama dosyalar bire bir aynı değil.
epic games den olmuyor ubisofttan indir ancak öyle açılıyor

Top Bottom