Neler Yeni

Ankara Yenimahalle İnternet Sağlayıcıları

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Caner Öztürk
Merhaba ankarada oturup kullandığınız internet firmalarından hangisini önerirsiniz
Türknet ve Netspeed arasında kaldım öneriniz var mıdır?

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
Kendim netspeed Fiber 100 paketini kullanıyorum memnunum. Şimdiye kadar bir kere müşteri hizmetlerini aradım ondada sorunumu 5 dakika da çözdüler.

Tavsiye ederim. Bir sorununuz olduğunda destek alabiliceğiniz birileri var en azından.

( Ankara da oturmuyorum )

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Caner Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendim netspeed Fiber 100 paketini kullanıyorum memnunum. Şimdiye kadar bir kere müşteri hizmetlerini aradım ondada sorunumu 5 dakika da çözdüler.

Tavsiye ederim. Bir sorununuz olduğunda destek alabiliceğiniz birileri var en azından.

( Ankara da oturmuyorum )
hangi sorun oldu öğrenebilirmiyim

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
hangi sorun oldu öğrenebilirmiyim
Evde elektrikler yaklaşık 2 saat gitti. Tekrar geldiğinde modem ip bulamıyormuş, internet ışığı kırmızı yanıyordu.

Aradım modemi ordan kapatıp açtılar, test varmış sanırsam onu yaptılar. 2 3 kere daha kapatıp açtıktan sonra sorun halloldu.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,287
İsim
Semih Boran
Merhaba ankarada oturup kullandığınız internet firmalarından hangisini önerirsiniz
Turkcell'in G-PON'u var ise önerebilirim. Çankaya'da köyler dışında neredeyse her yerde G-PON var. Yenimahalle'de de durum aynıdır sanırsam. Mesela Susuz'da, Memlik'te yoktur G-PON ama Demetevler'de, Batıkent'te vardır mesela.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,507
İsim
Oğuz Oğuz
Etlikte tt altyapısı üzerinden Türknet kullanıyorum. Memnunum.

Top Bottom