Neler Yeni

Ankarada bilgisayar tamircisi onerisi

Sererses

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ege Velimahmutoğlu
Merhaba yeni PC topladim 3 parcasini vatandan aldim gecenlerde bilgisayarin ehrseyi gincel ve driverlari inik ama PC'yi acarken tekte acilmiyor sistem calistigi halde ekran gelmiyor illaki reset atmam lazim oluyor sonra da ekran geliyor. Ondan sonra bir de PC 15 dk ayrilinca once uyku moduna aliyor normal PC'ler gibi sonra da tamamen kapaniyor PC acikken ve yanindaysam sorun olmuyor cozum onerir misiniz anakart MSI MAG B650 Tomahawk. Bu sorunumu halledebilecek guvenilir yerler var midir?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,473
İsim
Fatih
Bütün parçaları yazar mısın?

asko56

80+ Silver

asko56

80+ Silver
MSIM A

PARCALARI AYTI ALDIM sorun nerde anlasam yapicamda ekran karti yada anakart gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

msi 750gl gold mu neydi

iyimiş dediginiz 2.şey için windows arama bölümüne gidin

güç planı seçin yazın ve tıklayın

sonra plan ayarı degiştir deyin sonra orda bulunan süreleri giçbir zaman deyin ve kaydedin sonra pc yi yeniden başlatın ve deneyin

Sererses

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ege Velimahmutoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iyimiş dediginiz 2.şey için windows arama bölümüne gidin

güç planı seçin yazın ve tıklayın

sonra plan ayarı degiştir deyin sonra orda bulunan süreleri giçbir zaman deyin ve kaydedin sonra pc yi yeniden başlatın ve deneyin
2.seyi cozdum sorun ilk olay 2. biraz garip oyle yapinca oluyor ama kardesimin pcsinde sureler 15 dk ama uyku moduna geciyor ve kaliyor

asko56

80+ Silver
2.seyi cozdum sorun ilk olay 2. biraz garip oyle yapinca oluyor ama kardesimin pcsinde sureler 15 dk ama uyku moduna geciyor ve kaliyor
ilk direk ekran gelmemesi ise ddu ile driverları tamamen kaldırın sonra ekran kartınızı sökün sonra anakartta bulunan bios pilini çıkarın 1-2 dk bekleyin ve geri takın bu komple anakarta reset atıcaktır sonra tertemiz ekran kartını takın ve son driver ı kurun

sonra anakartın bios güncellemesi varsa yeni onu kurun bir deneyin

Sererses

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ege Velimahmutoğlu
tamamdir tesekkurler bu isleri pek beceremiyorum ama ya birine yaptirsam direkt kurmasi cikarmasindan daha kolay

asko56

80+ Silver
tamamdir tesekkurler bu isleri pek beceremiyorum ama ya birine yaptirsam direkt kurmasi cikarmasindan daha kolay

ekran kartını çıakrmasanda olur ben tedbir için söyledim ddu kullanmayı biliyormsuun

asko56

80+ Silver
yok ilk kez duydum

dostum sen temel şeyleride bilmiyorsun

1. youtube a gir ddu kullanma yaz onu bir ögren

2. bios update nasıl atılır onu ögren

3.anakart bios pil reset yaz

bunları ögren ve uygula

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular