Neler Yeni

Anker soundcore life Q10İ vs QCY H3 ANC

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
Sabah Anker Kulaklık Hepsiburadada 850₺ ye düşmüştü. Ben bir adet aldım henüz gelmedi ama , gelince yorum yapacağım tekrardan H3 modeli hakkında bilgim yok

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Anker q10i fakat kulaklık şu an da pahalı fiyattan satılıyor düşmesini bekleseniz güzel olabilir

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
q10i kullanıcıyım ağırlık konusunda canınızı biraz sıkar ama rahat yani oldugu kadar hissetmiyorsunuz bassları cok iyi bataryası harika en son ne zaman şarj ettim bilmiyorum tavsiye ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

q10i kullanıcıyım ağırlık konusunda canınızı biraz sıkar ama rahat yani oldugu kadar hissetmiyorsunuz bassları cok iyi bataryası harika en son ne zaman şarj ettim bilmiyorum tavsiye ederim
ama alacaksanız da ankerin q20 q20i modelleri de var aynı fiyata düşüyor bazen tercih ederim

cagatay.0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çağatay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler @Nukroyss @_Emir @brwscter2 . Qcy H3 daha fazla özelliğe sahip olduğu için düşünmüştüm ama anker bakayım teşekkürler tekrardan.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
buna bir göz atsanız kafanızda daha iyi şekillenebilir

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,662
İsim
Emre
Discord
necromancerr
qcyye özellik dayamaıslar q10i yanında gariban kalıyo qcy al bence
Hocam sadece özelliğe bakılsaydı en dolu egea orta dolu mercedesten kaliteli olurdu ikisininde + sı - si var hangisini daha ucuza getirirse ona bakmalı derim q10i kullanıyorum ben bataryası baya uzun gidiyor ses kalitesi güzel uygulamasının arayüzü fazla basit ordan puan kırarım kulağı güzel sarıyor 3.5mm jak girişi var ancak kutudan çıkmıyor kablo onada - yazarım benim kullandığım süre içerisinde kısaca deneyimlerim bunlar

serwintes

80+ Silver
Hocam sadece özelliğe bakılsaydı en dolu egea orta dolu mercedesten kaliteli olurdu ikisininde + sı - si var hangisini daha ucuza getirirse ona bakmalı derim q10i kullanıyorum ben bataryası baya uzun gidiyor ses kalitesi güzel uygulamasının arayüzü fazla basit ordan puan kırarım kulağı güzel sarıyor 3.5mm jak girişi var ancak kutudan çıkmıyor kablo onada - yazarım benim kullandığım süre içerisinde kısaca deneyimlerim bunlar
kablo bendekinde çıkmıştı

Top Bottom