Neler Yeni

📋 ANKET! Donanım Arşivi Forum Hangi Ekran Kartı Markasını Kullanıyor 📋

Hangi Ekran Kartı Firması ?

• NVIDIA

• AMD

• INTEL

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.
Yani amacım AMD küçümsemek değil ama insanlar FG için modcuların eline kalmamalı ben bunu eleştiririm yani ve AMD hızlı davranmalı, Nvidia tek el olmamalı şu an ankette olduğu gibi yoksa benim gibi dlss 3 diye 3060 ve 3060 ti arasında bir karta sırf FG var diye para veriyorsunuz. Bunu ben konsollar içinde söylüyorum Sony tek el olursa da sıkıntı bence.
Burada katılıyorum. Amd çok geriden geliyor. Ben sırf fg için fazla para veremem. Ayrıca bir firmanın tek el olması piyasa için hiç iyi değil. Fiyatları görmüyoruz. Nvidia sanki cambaz oynatıyor. Yerinde ve gerektiğinde rekabet her zaman tercihimdir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin kart yine iyi fsr var. Daha düşğk olanları düşünün. Gt 710-705 filan

Senerr

80+ Bronze
Burada katılıyorum. Amd çok geriden geliyor. Ben sırf fg için fazla para veremem. Ayrıca bir firmanın tek el olması piyasa için hiç iyi değil. Fiyatları görmüyoruz. Nvidia sanki cambaz oynatıyor. Yerinde ve gerektiğinde rekabet her zaman tercihimdir.

Sizin kart yine iyi fsr var. Daha düşğk olanları düşünün. Gt 710-705 filan
Yıllardır G710M kullandım driveri yoktu M olduğu için sanırım ama 1 kere hata aldığımı hatırlamıyorum kart ile ilgili. Yıllara meydan okuyor hala laptop mesela ki yılında çoğu oyunu oynatıyordu da. Yok çökme problemi yok silinme problemi yok aga tank gibi.

Yıllardır G710M kullandım driveri yoktu M olduğu için sanırım ama 1 kere hata aldığımı hatırlamıyorum kart ile ilgili. Yıllara meydan okuyor hala laptop mesela ki yılında çoğu oyunu oynatıyordu da.
Hocam moral bozmak gibi olmasın ama rtx 4060 o kadar eskidiğinde nasıl bir performans göstericek çok merak ediyorum 😅. Büyük ihtimalle dlss4 de almıyacak.

Senerr

80+ Bronze
Hocam moral bozmak gibi olmasın ama rtx 4060 o kadar eskidiğinde nasıl bir performans göstericek çok merak ediyorum 😅. Büyük ihtimalle dlss4 de almıyacak.
Moral bozmak gibi olamaz zaten bu kart çıkalı 1 yıl olmadı veya oldu emin değilim şu an moralimi 4070 alamamam bozabilir bir tek bir de Gt710'da 4060 gibi kas gücü kısmında vasattı gt serisi zayıf seri.

Laptoplarda 4060 çok iyi çalışıyor. :kappa:

Bunu zaten benim söylememe gerek yok eskise de 4060 hazır sistemlerde ve laptoplarda önerilen bir kart ivedilikle. Sadece ayrı alınması önerilmiyor sebebi de VRAM yoksa iyi kart 4060. Açıkçası 3060 öneriyorlar bundan dolayı da arada 70W çekiş farkı var o kart benim laptopta olsa yanar muhtemelen ve az güç çekişi sayesinde daha iyi performans alabiliyorsun malum laptoplar limitli çalışıyor.

Moral bozmak gibi olamaz zaten bu kart çıkalı 1 yıl olmadı veya oldu emin değilim şu an moralimi 4070 alamamam bozabilir bir tek bir de Gt710'da 4060 gibi kas gücü kısmında vasattı gt serisi zayıf seri.

Laptoplarda 4060 çok iyi çalışıyor. :kappa:

Bunu zaten benim söylememe gerek yok eskise de 4060 hazır sistemlerde ve laptoplarda önerilen bir kart ivedilikle. Sadece ayrı alınması önerilmiyor sebebi de VRAM yoksa iyi kart 4060. Açıkçası 3060 öneriyorlar bundan dolayı da arada 70W çekiş farkı var o kart benim laptopta olsa yanar muhtemelen ve az güç çekişi sayesinde daha iyi performans alabiliyorsun malum laptoplar limitli çalışıyor.
Kesinlikle

Ama 4070 super varken 4070 alınmaz bence.( tr fiyatından bahsetmiyorum)

Senerr

80+ Bronze
Kesinlikle

4070 artık satılmayacak ama düşünsene ben alıyorum 1 ay sonra super geliyor. Olabilirdi ama bütçem yetmiyordu sistem toplasaydım olacaktı muhtemelen ben 32K ile aldım laptopu 4070 laptoplar en az 40K ve 100K'ya kadar gidiyor. :kappa:

Kesinlikle

Konuyu işgal ettik be adam sayende. :F:

4070 artık satılmayacak ama düşünsene ben alıyorum 1 ay sonra super geliyor. Olabilirdi ama bütçem yetmiyordu sistem toplasaydım olacaktı muhtemelen ben 32K ile aldım laptopu 4070 laptoplar en az 40K ve 100K'ya kadar gidiyor. :kappa:

Konuyu işgal ettik be adam sayende. :F:
Harbi haa adam illallah etmiştir herhalde.

Benim mesaj sayısı 630 mesajdı 677 mesaj olmuş vay anasını.

Bi defasında @Enes34Nacir ve bir kaç arkdaş bir konuyu kaynatmıştık. Konu 15 20 sayfa arası da bir şey olmuştu. 1 dk

Ahanda o konu, 17 sayfaymış:

The Semih

80+ Silver
Harbi haa adam illallah etmiştir herhalde.

Benim mesaj sayısı 630 mesajdı 677 mesaj olmuş vay anasını.

Bi defasında @Enes34Nacir ve bir kaç arkdaş bir konuyu kaynatmıştık. Konu 15 20 sayfa arası da bir şey olmuştu. 1 dk
Konu popüler oluyor sayenizde hocam akşama doğru tekrar uplucam konuyu ordan devam :D

Amdciler bir gelsin. O zaman anlet sonucunu izleyin görün. Bagacaaz göreceeez

Son düzenleme:

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
HD 530

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,845