Neler Yeni

Anlattığım durum risk barındırırmı

Ahmet Taha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Ahmet Taha
yani bence crack düşmanlığıiyi değil burada korsanlığı savunmuyorum ama şahsen bir oyuna 400 vereceğime crack yüklerim kardeşin mc falan yüklüyorsa doru yapıyor bence virüs bulaştığını görmedim sıkıntı olmaz
Şahsen bende doğru bulmuyorum ama her oyuna her zaman para veremiyoruz buradaki çoğu kişi en azından birkere crack li oyun oynamıştır ve bana daha önce virüs bulamadı virüs olup olmadığını video yorumlarından anlarsınız

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Benim için sıkıntı yok iobit savundum ve düzgün bir üslup ile uyarman gerekirken şişirilmiş egonla negatif yazılar yazan birisin ben hesaba almam çok sıkıntı değilsin.
IOBIT yazılımlar sistemlere zarar vermektedir. Ayrıca IOBIT hırsız bir firmadır. MalwareBytes'ın veritabanını zamanında izinsiz kullanmışlardı. Sana IOBIT'in ile iyi eğlenceler dilerim.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hiçbir crack oyunda virüs yoktur indirdiği siteye bağlı sonuçta oyunu kıranlar içine virüs koymuyor

Behram

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Abdurrahman
IOBIT yazılımlar sistemlere zarar vermektedir. Ayrıca IOBIT hırsız bir firmadır. MalwareBytes'ın veritabanını zamanında izinsiz kullanmışlardı. Sana IOBIT'in ile iyi eğlenceler dilerim.

Uslubunu düzeltmediğin sürece senin muhatap almayacam

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Üslubumda herhangi bir sorun bulunmuyor. Sizin gibi bilgisiz biri için ''Yoksay'' butonunu kullanıyorum.

Behram

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Abdurrahman
Üslubumda herhangi bir sorun bulunmuyor. Sizin gibi bilgisiz biri için ''Yoksay'' butonunu kullanıyorum.

:) Ego ile seni baş başa bırakıyorum inşallah insanlara nasıl davranacağını heleki bildiğin bir konuda insanları düzgün bir şekilde uyararak öğrenirsin ama daha çok ekmek yemen lazım. debug 0403

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Twitter
yok
Facebook
no
Discord
no
Reddit
yok

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
:) Ego ile seni baş başa bırakıyorum inşallah insanlara nasıl davranacağını heleki bildiğin bir konuda insanları düzgün bir şekilde uyararak öğrenirsin ama daha çok ekmek yemen lazım. debug 0403
zaten biliyor ve emin ol egosu olsa bile insanlara senden daha çok yardımcı oluyor egosuna bakma sorunu çözdümü çözdü tamam işte daha ne ırgalıyorsunki ?

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Twitter
yok
Facebook
no
Discord
no
Reddit
yok

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Crack düşmanı olmak ölsem de crack oynamam demek.
mesela ben crack düşmanı değilim ama asla crack oyun indirmem bazı oyunlar hariç ucuza satan sitelerden alıyorum etik mi değil mi tartışılır

PROS(!)

80+
Top Bottom